Kymco LIKE 50 2T

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
  • #42105
    vatatuku
    Użytkownik
    • 2
    • 9Postów:

    Witam, mam zamiar kupić skuter lecz nie mam żadnego doświadczenia w tym temacie. Bylem w pobliskim “serviso-sklepie” i powiedziano mi tam ze jak już chce kupić skuter to najlepiej nowy bo nie wiadomo co tam się działo z używanymi i ze poleca mi gorąco kymco. powiedział ze są świetne, wytrzymałe i dobrze pala. Podczas przeglądania katalogu wpadł mi w oko KYMCO LIKE 50 2T. Co o tym sądzicie? Czy warto wydawać 6500zł? może jakieś sugestie?

    #42107
    a123659
    Uczestnik
    • 35
    • 2 527Postów:

    Hmmm… Nie wiem, może i kwestia gustu, ale wolał bym coś fajniejszego za te pieniądze. To znaczy tak. Jak najbardziej polecam kymco, ale nie wiem, czy nie szkoda kasy na ten model. Z tego względu, że poza retro wyglądem, tam nic takiego super nie ma. Może zacznijmy od tego, jaki chcesz silnik, 2T, czy 4T. Dynamika, zrywność czy małe spalanie. Zależy czy potrzebujesz duży skuter, czy mały. Na pierwszy rzut to tak: Kymco Agility, Vitaality, Bet&Win, New Dink. Nie wiem, te modele wydają mi się w miarę 😉 Chociaż zwracając uwagę na fundusze brałbym chyba Vitality lub Agility. Zostało by jeszcze na rejestrację oraz zakup kasku, blokad i innych rzeczy potrzebnych do jazdy.

    #42116
    vatatuku
    Użytkownik
    • 2
    • 9Postów:

    bardziej zalezy mi na wygodzie, przystepnej cenie i malym spalaniu niz na super zrywalnosci. nie wiem rowniez jaka jest roznica miedzy 2T a 4T nie wiem czy lepiej kupic raz taki za 5000 i zeby byl bardzo dobry czy troche tanszy i zeby sie psul co “jakis czas”. agility wydaje sie byc interesujacy. a znasz moze jakies skuterki do 4000zl z hakiem ktore nie sa chinska tandeta i ladnie pala? jestem naprawde malo obeznany w klimacie i dobrze by mi zrobila mala lekcja od tych coi w tym troche siedza.

    #42117
    madi
    Uczestnik
    • 21
    • 5 786Postów:

    moje Vitality 50 2T pali przy ekonomicznej jeździe średnio 2,6 l/100 km przebieg 12400 km bez awarii żadnej. 🙂

    #42120
    Piotrekacm
    Użytkownik
    • 0
    • 53Postów:

    Różnica miedzy 4t a 2t jest właśnie taka, że 4t mniej pali, a 2t jest zrywny ;).

    Jeżeli zależy Ci na wygodzie to polecam Kymco Agiliy City 4t( http://kymco.pl/?page_id=513 ), sam go posiadam, kończe docierać dopiero,ale jestem zadowolony. Jest spory, wygodny i mało pali, a wygląd to już sam oceń. 😉

    Zalecam kupno w grudniu/ listopadzie, kiedy bedzie można sporo zaoszczędzić.

    #42121
    a123659
    Uczestnik
    • 35
    • 2 527Postów:

    No, różnica taka jak napisał Piotrek 😉 Poniżej 4 tysięcy trudno by było. Ja bym wolał dołożyć i tą Agility już kupić, bo jej ceny zaczynają się od 4200zł, z tym, że teraz się kończy sezon to można by się potargować.

    #42127
    vatatuku
    Użytkownik
    • 2
    • 9Postów:

    czy miedzy zakupem teraz a poza sezonem jest roznica 100 czy np miliona zl? jeszcze tylko zastanawiam sie na czym polega roznica miedzy agility CITY 50 4t a agility 50 4t ze agility city kosztuje 5900 zł w katalogu a ten zwyczajny 4200? dzieki za odpowiedzi. 🙂

    #42128
    vatatuku
    Użytkownik
    • 2
    • 9Postów:

    5700* city

    #42134
    a123659
    Uczestnik
    • 35
    • 2 527Postów:

    Większe koła, w ogóle inna budowa skuterka. Różnica nie wiem jaka jest, to zależy od salonu. Raczej więcej niż 100zł, a nawet na pewno 😉 Po prostu musisz popytać.

    #42146
    Korba
    Użytkownik
    • 3
    • 18Postów:

    Jeżeli to twój pierwszy skuter to najlepiej kupić coś bez awaryjnego jak Kymco.Chłopaki dobrze mówią, wybierz jeden i dobry niż chinola awaryjnego 🙂

    #42150
    a123659
    Uczestnik
    • 35
    • 2 527Postów:

    Ryglos napisał:

    Różnica nie wiem jaka jest, to zależy od salonu.

    Przepraszam, trochę na odczep napisane, ale właśnie musiałem wyjść do autobusu. To, że różnica zależy od salonu, miałem na myśli różnicę w cenie, a nie pomiędzy tymi modelami. Pomiędzy tymi skuterkami to jest taka różnica, że po prostu agility city ma większe koła, no i ogólnie jest większy. To, że duże koła to jest plus, bo nie czuć tak dziur.

    #42151
    Piotrekacm
    Użytkownik
    • 0
    • 53Postów:

    vatatuku napisał:

    czy miedzy zakupem teraz a poza sezonem jest roznica 100 czy np miliona zl? jeszcze tylko zastanawiam sie na czym polega roznica miedzy agility CITY 50 4t a agility 50 4t ze agility city kosztuje 5900 zł w katalogu a ten zwyczajny 4200? dzieki za odpowiedzi. 🙂

    Ja po sezonie 1200 zaoszczędziłem 😉

    Pomiędzy agility, a agility city jest spora różnica. Na początku miałem brać właśnie agility, ale jak siadłem na agility city to bez porównania:
    -większe koła – nie czuć mniejszych dziur w drogach, i wcale większe koła nie oznaczają, że nadwozie jest położone wyżej – w tym przypadku wręcz przeciwnie.
    -o wiele ładniejsze zegary 😉
    -większa kanapa
    I jeszcze sporo rzeczy, ale nie będę się rozpisywał. ;p

    tak więc, jeśli dobrze się potargujesz to zgarniesz agility city za 4500 😉

    #42164
    Kapuchon
    Użytkownik
    • 18
    • 2 689Postów:

    Tutaj dużo zależy od gustu ale moim zdaniem warto jeszcze zastanowić się nad Kymco Agility City lub Agility RS – cena mniejsza a silnik podejrzewam ten sam. Ale to kwestia gustu.

    #42246
    TajPan
    Uczestnik
    • 1
    • 48Postów:

    Mam Like od maja, przejechałem 1600km, jestem bardzo zadowolony. Design retro i wykończenie bardzo OK, nie zależy mi na spalaniu. A kwestia poruszona przez Ryglosa “cos fajniejszego za te pieniądze” – bez komentarza, jeden lubi np. Mazdę MX 5, drugi nie. Racjonalnie jej zakupu nie uzasadnisz. A Like ma styl, a to bezcenne.

    #42350
    vatatuku
    Użytkownik
    • 2
    • 9Postów:

    dzieki wielkie za odpowiedzi. chyba poczekam do zimy na tansze agility city chociaz juz kurcze nie moge wysiedziec w miejscu i jak bym mial pieniadze to bym dzisiaj kupil. jezdzilem w weekend na vespie kolezanki= nie wiem czy czy sa jakies odpowiedznie, nie wulgarne slowa zeby okreslic zajebistosc skuterow.

    #42353
    a123659
    Uczestnik
    • 35
    • 2 527Postów:

    TajPan, zgadzam się z Tobą w 100%. Pisząc “coś lepszego za te pieniądze” miałem na myśli to, że po prostu różni się tylko wyglądem, od innych, równie atrakcyjnych, ale i dużo tańszych modeli takich jak np. Vitality. Chodziło mi tylko o środek. Nie zwracałem akurat uwagi na styl. Ale nie oszukujmy się, z całym szacunkiem dopłaca się za wygląd. Dlatego, iż sam liczę każdy grosz, bo jeszcze nie zarabiam, napisałem tą wypowiedź 😉
    P.S. Cieszę się, że dobrze Ci się spisuje skuter 😉 Życzę, aby jeszcze z 50 razy tyle przejechała 😉 Pozdrawiam 😉

    #42538
    TajPan
    Uczestnik
    • 1
    • 48Postów:

    Eee, tyle nie przejedzie, bo się córka ma zamiar w przyszłym sezonie dosiąść.

    #42705
    vatatuku
    Użytkownik
    • 2
    • 9Postów:

    a jaki jest v-max agility city 4t?

    #42706
    madi
    Uczestnik
    • 21
    • 5 786Postów:

    z 60

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button