Kymco Agility RS 50

Witam jaki polecicie setup do mojego kymco ponieważ jestem w tym zielony chodzi mi o cylinder tłumik warriator sprzęgło i gaźnik 19mm Chcę takie tanie żeczy a nie np tłumik 600 zł itp

a jakieś ładne naklejki?
zastanów się jaki jest cel tej modyfikacji i co to ma osiągnąć. jak już bedzie wiadomo po co to ma być to można wymyślać setup.
ale jak ci się wydaje że sensownie można coś zrobić tanio - to albo tylko ci się wydaje albo za długo to nie pojeździ.

Powiem ci tak miałem yamaha aerox 2014 r tuningowałem ją wydałem ponad 3,5 tysiąca na tuning i się nie opłacało a kolega ma skuter podajże zipp quantum cylek 70 sprzęgło wariator gaźnik 19 i tłumik za wszystko dał jakieś 800 zł i ciągnie jak moja stara yamaszka więc nie mam zaufania do drogich części wole kupić chińskie i tanie a nie porządne i drogie bo później jak coś cie " zepsuje " to kolejna kasa a tak to wymienie za grosze

a cóż tam takiego wsadziłeś za 3500 że gość 100kg skuterem na cylinderku za 80zł cię objechał? :D

właśnie kur nie wiem

mam takiego quantuma tylko nazywa się junak 607, mam tam napchane części za ponad 3500zł. Ale miałem i takie za 80zł. I wiem na pewno że nie ma takiej opcji żeby na tanim cylindrze i wydechu jeździło to jak głupie.
tak średnio wiarygodnie brzmisz. Wydałeś 3 tysie i nie wiesz na co? Takie rzeczy to tylko w COCOMO.