Kymco Agility RS 50 4t

Witam!
Niedawno Zakupiłem Kymco Agility RS 50. Jest to wersja czterosuwowa i chciałbym się zapytać ile powinno zająć rozgrzanie silnika przed jazdą??? Dodam że jest to nowy skuter, więc są założone blokady i skuter trzeba dotrzeć. Na dodatek wskaźnik paliwa nie działa, zadzwoniłem do sklepu, i powiedzieli że czujnik poziomu paliwa, mógł się zawiesić, oraz że w każdej chwili może się odblokować. Jeśli też mieliście takie problemy, proszę o odpowiedzi :wink: .
Pozdrawiam lelos

Silnik najlepiej rozgrzewać do czasu aż wyłączy się automatyczne ssanie. Pracę ssania poznasz po podwyższonych obrotach silnika w miejscu. Zazwyczaj jest to minuta-dwie. Co do wskaźnika poziomu paliwa to jest możliwe że gdzieś się zablokował pływak ale na pierwszym przeglądzie powinni Ci to naprawić. Pozdrawiam.

po rozruchu daj silnikowi minutę aby sie nasmarował :lol: .a serwis mnie rozwalił typowa odpowiedz
"czujnik poziomu paliwa, mógł się zawiesić, w każdej chwili może się odblokować."
No tak w sumie jest na gwarancji to wolą nie ingerować a jakby był po to szybko bylbyś w plecy ze 100 zł.
a po czym poznajesz ,że czujnik paliwa nie dziala ?

Poznaje po tym, że tankuje do pełna a licznik ciagle pokazuje na zero i stoi w bezruchu :( .