Kymco Agility RS 50 2T wydech Giannelli v2 jaki wariator kupić?

Witam jak w temacie mam kymco agility rs 50 2t , odblokowany, wydech giannelli v2. W tym momencie v max mam licznikowe ponad 80 - zamyka budzik. Czy jak zmienię wariator na sportowy coś jeszcze z niego wycisnę? Chodzi o v max. Pytanie jakiej firmy wario kupić? Prosiłbym o odpowiedź tylko i wyłącznie użytkowników kymco, bo wiem że w różnych skuterach różne waria różnie chodzą.

różne waria chodzą tak jak je wyregulujesz. Na malossi multivar, pollini superspeed lub Stage6 Sport Pro sie na pewno nie zawiedziesz.

Dzięki. Czy ktoś jeszcze się wypowie? Może ktoś z forumowiczów ma któryś z tych wariatorów w swoim Kymco w serii jaka regulacja i jak zmieniły się osiągi?

gościu, przykładów setupów masz w necie cała czapkę. I kompletnie to nie oznacza że u ciebie zadziałają tak samo.
Grzebiesz sobie na forum SKZ, Mielocha lub po prostu w necie szukając takich tematów/setupów na forach.
Po takiej lekturze mniej więcej będziesz wiedział na jakich rolkach i w jaki sposób udało sie to innym zestroić tak że są zadowoleni. Nawet nie licz że wszyscy będą mieli taką samą regulacje.
Ale mniej-więcej bedziesz znał punkt wyjścia do swoich własnych nastaw.
Jeżeli masz seryjny silnik to najprawdopodobniej jak kupisz dedykowany do swojego skutera zestaw to zamontowany tak jak jest w pudełku zapewne będzie prawie dobrze lub dobrze.
Natomiast nie zmieniając pojemności na jakiś szalenie widoczny wzrost osiągów nie licz.

Dzięki jeszcze raz. Nie chcę walić w skuta 1.5czy 2 tys. bo i tak samolotu z tego nie zrobię, a jak po wymianie waria mam zyskać 5km/h to żaden geszeft. Lepiej iść na PIZZE :)