Kymco Agility RS 2T – Wydech

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Grupy Dyskusyjne Skutery i Motorowery Kymco Kymco Agility RS 2T – Wydech

Ten temat zawiera 2 odpowiedzi, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Baniak Baniak 6 lata, 1 miesięcy temu.

Oglądasz 3 posty - 1 przez 3 (z 3 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe Stecu
    Stecu
    Użytkownik

Witam. Posiadam skuter Kymco Agility RS 2T i chciałbym zabrać się za wymianę wydechu, żeby lepiej śmigał. Potrzebuje waszej pomocy, ponieważ jestem kompletnie w tym zielony i nie wiem jaki mógł by pasować. Jestem w stanie wydać 300-max 500 zł i chciał bym za to coś co nadawało by się do 50cc jak i do 70, bo nie wiem czy w przyszłości nie zabiorę się za wymianę cylindra. Nie wiem czy taki wydech może być uniwersalny, jeżeli nie to proszę o propozycje 50cc. Najlepiej, żeby był on jakiejś znanej marki, bo nie chce kupować kota w worku. Ciekawi mnie też czy różnica pomiędzy seryjnym a takim będzie jakaś znacząca, bo słyszałem, że różnica może wynosić nawet 15 km/h ale nie bardzo w to wieże. Pozdrawiam i liczę na waszą pomoc skuterowcy!

Zdjęcie profilowe lucky63
    lucky63
    Użytkownik

Popytaj w Motor-landzie. Napewno pomogą. Ja do Super 8 2T, założyłem Technigas Trek. Polecam wersję niechromowaną. Chrom na moim woła o pomstę do nieba. Nie dziwię się że mają kryzys Hiszpanii, wykonując taką partacką robotę. Po roku dodatkowo urwała się obejma mocująca puszkę tłumiącą. Porażka. Co do osiągów- wzrost prędkości maks. o ok. 10 km/godz lecz niestety jest to okupione trochę większym zużyciem paliwa. Trzeba dodać lżejsze rolki (7,0 – 7,5 gr). W sprzęgle: wszystkie sprężyny koloru zielonego. Start na światłach bezkonkurencyjny a prędkość maks. to 80 km/h. Cylinder – seryjna 50-ka. Bez dobrego dotarcia obawiam się że osiągi będą gorsze.

Zdjęcie profilowe Baniak
    Baniak
    Użytkownik

Polecam ci tłumiki marki tecnigas np next-r albo tak jak kolega wyżej trek. Sa to dobre tłumiki dość znanej firmy które oferują dosyć zadowalające wyniki za rozsądną cenę.

Czytaj
    REKLAMA

Prezenty od Junaka

Kup dowolny jednoślad marki Junak, a otrzymasz kask z blendą Junak oraz 5L oleju Platinum Rider.
Oglądasz 3 posty - 1 przez 3 (z 3 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie