Kymco Agility city 2t vs kymco agility 2t

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Co Wybrać? Kymco Agility city 2t vs kymco agility 2t

Tagi: ,

Ten temat zawiera 5 odpowiedzi, ma 5 głosów i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Qubek Qubek 5 lata, 6 miesiące temu.

Oglądasz 6 postów - 1 przez 6 (z 6 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe Qubek
    Qubek
    Użytkownik

Witam wszystkich. Planuje w najbliższych dniach kupić pierwszy skuter. Rozważam pomiędzy Kymco Agility City, a zwykłym kymco Agility. Co uważacie za lepsze. Może macie jakieś inne propozycje. Interesują mnie tylko skutery nowe. Myślę, że silnik 2t będzie dla mnie lepszy, jednak chętnie wysłucham waszej opinii na ten temat.

Zdjęcie profilowe Kapuchon
    Kapuchon
    Użytkownik

Jak już zdecydował byś się na zwykłe Agility to weź wersję RS – według mnie warto dołożyć do RS-ki. Wygląda dużo lepiej niż zwykła Agilitka.

Ja w Korkach Nie Stoję !
    [IMG]http://www.motostat.pl/user_images/45071/icon3.png[/IMG]
    Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Najlepiej z Agilitek wygląda neked 🙂

Czytaj
    REKLAMA

Bajaj Pulsar 125 już w Polsce

Czytaj REKLAMA Bajaj Pulsar 125 już w Polsce

Modele Pulsar NS 125, Pulsar NS 200 i Pulsar RS 200 rozszerzają polską ofertę marki Bajaj. Sprzedażowe hity testowane są na jednym z bardziej wymagających rynków na świecie.

Sprawdź Bajaj Pulsar 125

Modele Pulsar NS 125, Pulsar NS 200 i Pulsar RS 200 rozszerzają polską ofertę marki Bajaj. Sprzedażowe hity testowane są na jednym z bardziej wymagających rynków na świecie.

Zdjęcie profilowe HugoBoss
    HugoBoss
    Użytkownik

Qubek odpowiedz sobie na kilka pytań czy będziesz jeździł tylko po asfalcie czy po drogach szutrowych? Czy potrzebujesz schowek na bagaż czy jest Ci wszystko jedno? Wtedy coś doradzimy.

Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Agility City, lepiej wygląda, duże koła, lepszy komfort jazdy i ogólnie większy jest.

Zdjęcie profilowe Qubek
    Qubek
    Użytkownik

Decyzja Zapadła. Kupiłem dzisiaj Agility City 2t

Oglądasz 6 postów - 1 przez 6 (z 6 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie