Kymco Agility City 125 czy Keeway Outlook 125?

Chcę kupić któryś z tych dwóch 125'tek. Wiem, że Kymco to dobra marka, ale słyszałem dobre opinie o Outlooku 125. Moc 12KM, chłodzenie cieczą. Kymco ma 9,4km i chłodzenie powietrzem. Co wybrać??? Dzięki za pomoc.

Ja bez dwóch zdań wybrałbym Kymco.Tu masz test:

http://www.motogen.pl/laboratorium/testy-skuterow-i-motorowerow/kymco-agility-city-125-pogromca-korkow,art13.html

Test czytałem i nie mam wątpliwości, że to udany model. Czytałem ostatnio test Keewaya i stąd moje dywagacje, czy wybrać "pogromcę korków" czy "pogromcę mitów" :)
http://www.bikers.pl/aktualnosci,7,60,339,2,0,pogromca_mitow.html

Ja wybrałbym KYMCO i wiem, że byłby to właściwy wybór.

Zdecydowanie Agility. Ilość tych skuterów na Południu mówi sama za siebie. O ile Agility City(vel R16), w wersjach 50, 125 i 150 we Włoszech czy we Francji spotkać można na każdym kroku, o tyle Outlook to gratka.

Oglądałem jednego i drugiego w salonie i to Kymco wydawało się być lepiej wykonane. Do tego dochodzi niemal nieskazitelna renoma tej marki. Jak dla mnie wybór jest oczywisty :)

woodysurf, jakbyś się zdecydował na Agilkę i chciał po nią przyjechać na śląsk, to myśle, że mógłbym jakiś rabacik na nią załatwić- taki, że napewno cały "zabieg" by Ci się opłacił.

woodysurf nie sugeruj się chłopie testem nowego Keewaya bo o każdym nowym skuterze można dobrze napisać,niech zrobią test obu np przez 5000km,wtedy zobaczymy czy jest taki dobry.Chłopaki dobrze radzą,ja też wybrałbym tylko Kymco.

qazwsxedc, podaj jakiś namiar na priv: woody_surf@o2.pl

Woody, jesteś jeszcze na forum?

Jestem

Wysłałem Ci maila i priva.
Na samej górze strony- będziesz miał podświetloną zakładkę POCZTA
wejdź tam. będziesz miał wiadomość ode mnie.

Czy chłodzenie powietrzem w Kymco "wydoli"??

Bez problemu, a chcesz jeździć trasy czy po mieście?

No pewnie,przeciez nie bedziesz robij jednorazowo 200km bo predzej tylek nie wytrzyma niz skuter

Za wolne to to na trasy. Ma służyć do walki z korkami. Napisałem maila na priv

Ja myśle, że te 10 kucy w tak lekkiej budzie potrafiłoby to rozpędzić chociaż do 90km/h- na przepisowe przemieszczanie się w sam raz ;p

A czy jest ktoś na forum, kto miał jakieś doświadczenie z Keewayem Outlookiem 125?

woodysurf napisał:

A czy jest ktoś na forum, kto miał jakieś doświadczenie z Keewayem Outlookiem 125?

Ciągnie Cie do chińszczyzny?

Nie ciągnie, ale nie widzę powodu dokonywania decyzji o zakupie na podstawie stereotypów i zasłyszanych opinii.

Wa kim razie- kup Keeweya!
Kolumbowie nigdy nie mieli lekko ;p