Kymco Agility 50 duże spalanie

Witam posiadam Kymco Agility 50. Rocznik 2008 przejechane 14 tyś km. Problem jest w tym że moje kymco bardzo dużo pali.Na pełnym baku robi zaledwie 50-70 km.Proszę o pomoc.

regluacja gaźnika

Może być wina gaźnika, spróbuj go wyregulować, lub zmienić dyszę główną na mniejszą. A powiedz czy masz założony stożek zamiast seryjnego filtra powietrza? Jeśli tak to zmień to bo to może być przyczyną. Pozdrawiam

Kamień w baku. Taki duży. Albo skuter odsprzedaje paliwo na lewo. Opcja z parowaniem paliwa też jest możliwa. Może ktoś Ci bak podmienił na mniejszy?

Napisz jaki silnik masz i czy wprowadzałeś jakieś zmiany, ważne też jest to od kiedy masz takie duże spalanie oraz czy masz seryjny gaźnik z seryjną dyszą i kiedy był regulowany.

skuter kupiłem od znajomego nie cały rok temu.Nie był regulowany, gaźnik seryjny, dysza 80 ,a stożka nie zakładam mam seryjny filtr powietrza.Skuter spalał tak odkąd go kupiłem. Warto wspomnieć że przed zmiana na nowy tłumnik robił około 70-80 km na pełnym baku a po zmianie spalanie troszkę wzrosło.Kolega także posiada agilitke ale jemu na pełnym baku robi 150-170 km

Więc trzeba wyregulować gaźnik, na tym tłumiku może gorzej przepalać mieszankę i stąd takie spalanie. Jeśli sam nie wiesz jak to zrobić powiedz skąd jesteś może znajdzie się ktoś kto Ci pomoże.

Jeśli możesz to wykręć świecę i powiedz jaki kolor ma lub najlepiej zrób jej zdjęcie. Choć na 99% będzie czarna, od oleju i zbyt bogatej mieszanki.

Jeżeli ma silnik 2T, to po zmianie tłumika spalanie może wzrosnąć nawet około litra na 100 kilometrów.

świeca była czarna