kymco agility 50 4t 2007 pytania do posiadaczy

Wyświetla 1 wpisy z $
  • Autor
    Wpisy
  • #100937
    morgy1234
    Użytkownik
    • 4
    • 12Postów:

    posiadam kymco agility 50 4t z 2007 roku, mam zdjętą jedną blokadę z wariatora i tak właściwie to seria. v-max jego to 75km/h a przebieg mam 11tys. a oto pytania

    1.ile wam pali agilitka?
    bo mi od 2,3 do 2,5 litra na 100km
    2.czy mieliście już jakieś poważne awarie, bo ja na szczęście nie oprócz że wyłamało mi się prawe skrzydło owiewki nad kierunkowskazem jak mi się skuter na trawie przewrócił.
    3.o co chodzi z tą blokadą na dyszy gaźnika?
    4.jaki macie fabrycznie gaźnik bo ja mam 17,5mm
    5.nie odbija mi kopniak (i ogólnie ciężko chodzi oraz zacina się przy kopaniu ) nie wiem dlaczego

    proszę o odpowiedzi i z góry dziękuje

    #101475
    Maciejaa
    Użytkownik
    • 7
    • 58Postów:

    z gaźnika zdejmuja ci po przegladzie przy ok 1000km wiec napewno masz zdjeta, i sadze ze 75km/h to i modul musi byc odblokowany
    ja mam z 2012r pali mi ok 3l na 100km ( ale moze dlatego ze waze ponad 100kg;) ) v-max mialem ok 65 licznikowe ale cos sie psuje bo spadla do 57 licznikowych, i mam przejechane 6tys km

    #117486
    morgy1234
    Użytkownik
    • 4
    • 12Postów:

    hey nie mam ściągniętej blokady z modułu (bo jest oryginalny a i nie ma ściętego rogu) i pali mi góra 2,5L a gaźnik mam 17,5 mm

    a co do tej prędkości która ci spadła deko to będą rolki mi też spadła na jakiś czas a jak rolki (bo były zdarte aż się tłuc zaczęły ) zmieniłem i wróciła do 75km/h licznikowego

Wyświetla 1 wpisy z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button