Kymco Agility 4t jak zablokować?

Witam wszystkich.
Jak w temacie, kupiłem skuter i okazało się że jest (a miał nie być) odblokowany - rozpędza się do 55 km/h.
Co wiem - na module nie widać żadnych nacięć (moduł jest chyba oryginalny, jest na nim napis KYMCO).
I to w zasadzie tyle, jak ktoś ma jakiś pomysł to proszę o pomoc, wraz z sugestią czy dam radę odkręcić to sam, czy zaprowadzić gdzieś do warsztatu.
Pozdrawiam

55km to prędkość zablokowanego skuterka bez blokad osiągał by bez trudu 70km

@paci - czyli Kymco zrobiło motocykl z silnikiem 50 ccm? Trochę to bez sensu, skąd masz informacje, że Kymco Agility 50 4t nie ma w Polsce homologacji na motorower?

Na liczniku może pokazywać Ci cokolwiek, realnie nie rozpędzasz się do 55 km/h - liczniki przekłamują.

@lucek71 - o widzisz, nawet mi to przez myśl nie przeszło. Może w sobotę uda mi się sprawdzić do ilu, tak naprawdę, km/h rozpędza się ta moja maszyna ;)
Póki co,dziękuję za zainteresowanie.
Miłego weekendu :)

sun napisał:

@paci - czyli Kymco zrobiło motocykl z silnikiem 50 ccm? Trochę to bez sensu, skąd masz informacje, że Kymco Agility 50 4t nie ma w Polsce homologacji na motorower?

A stąd że naprawiam,serwisuje itd itp takie pojazdy i 99,9% 50tek zablokowanych nie leci 45kmh tylko 50-55kmh.A co do pierwszego pytanie tak zrobili motocykl 50 z homologacją specjalnie dla Ciebie :D A homologację dostajesz w salonie od sprzedawcy i znajdziesz nawet na alledrogo motocykle 125 z homologacją na motorower i gdyby drogówka,itp,straż miejska woziła ze sobą mała hamownię i kontrolowała skutry jak w niemczech czy holandii to 99% miało by zabrany dowód i byłoby wysłane na przegląd.