Kymco Agility 16+ na wtrysku, jakies opinie? a moze cos innego???

Czesc

zastanawiam sie nad kupieniem pierwszego skuterka… i jak to bywa w zyciu trudno sie na cos zdecydowac…
Chcialbym kupic jakas 125ke na odjazdy do pracy (uzytkowanie glownie w meiscie, nie planuje wiekszych wypadow poza miasto), problem jest jak zawsze w wybirze… uzywanych w moim miescie i okolicach (Zielona Góra) jak na lekarstwo a tez nauczony zyciem wole zainwestowac w cos nowego i miec swiety spokoj. Jak na razie wybor pada na Kymco Agility 16+, dobrze mi wyglada cenowo ale pod uwage bralem rowniez honde pcx oraz yamaha nmax.

Czy takie skuterki zniosa moj wzrost 182cm i 105kg wagi? Moze jednak lepiej zainwestowac w cos wiekszego?
Czy sa tutaj na grupie osoby ktore maja te Kymco 16+ na wtrysku i moga podzielic sie opinia?
Czy oplaca sie dolozyc do Hondy lub Yamahy, wielkoscia sa mniej wiecej takie same ale moze technicznie sa o wiele lepsze?

Pozdrawiam

Ja osobiście nigdy z tymi skuterami nie miałem do czynienia ale jedno mogę stwierdzić .Kymco to dobre skutery i pewnie większość przyzna mi rację . Co do wzrostu i wagi to raczej nie będzie problemem dla tych skuterków :wink:

Dizeki za odpowiedz, fajnie by bylo jak by napisal ktos kto to ma albo dluzej tym jezdzil…
Osobiscie smigalem honda zoomer x oraz chwile piaggio liberty i jakos dawaly rade ale kymco zadnym nigdy nie latalem…

No ja niestety też nie więc nie wiem jak to jezdzi :neutral_face: