KYMCO AGILITY 16+ 125i (CBS) czy warto kupić?

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Skutery 125 KYMCO AGILITY 16+ 125i (CBS) czy warto kupić?

Ten temat zawiera 11 odpowiedzi, ma 4 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe pawelecm pawelecm 6 miesiące temu.

Oglądasz 12 postów - 1 przez 12 (z 12 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe RadiX
    RadiX
    Użytkownik

Witam
    czy warto kupić nowy skuter KYMCO AGILITY 16+ 125i (CBS) cena 9400zł
    byłby to mój pierwszy skuter,wcześniej wybrałem juz wstępnie poprzednią wersję bez wtrysku obecna cena to 8200
    czy warto dopłacać do nowego modelu czy może wybrać coś innego np. uzywaną hondę sh125

RadiX
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

świetne pytanie. niestey nie ma na nie dobrej odpowiedzi.
    honda lepsza jeżeli w dobrym stanie – ale używana. a kymco wcale nie takie złe i nowe.

SYM GTS 125 / Junak 607 2T: Malossi Sport 70, ProReplica, wario SportPro, 19mm Carb, Malossi GasBox, MF Evolution Clutch, Wingcooler…itd… gnije…
    Zdjęcie profilowe RadiX
    RadiX
    Użytkownik

tak kymco ma dobre opinie i już z byłem zdecydowany na agility 16+ jak kosztował 7900 potem podrożał na 8200
    a teraz jest jeszcze nowy za 9400.
    Obecnie można dostać model z 2016 oraz nowy model tylko czy opłaca się dokładać 1200zł do hamulców cbs i wtrysku
    pytałem się na targach to ten nowy ma mieć mniejsze spalanie około 1 do 1,5 litra na setkę,oczywiście nie chodzi
    tu o zysk na paliwie bo przy tych różnicach to po 4 latach by się wyrównała cena zakupu tyle ze większy zasięg by był na baku.

• Odpowiedź ta została zmodyfikowana 6 miesiące, 3 tygodnie temu przez Zdjęcie profilowe RadiX RadiX.
    RadiX
    • Odpowiedź ta została zmodyfikowana 6 miesiące, 3 tygodnie temu przez Zdjęcie profilowe RadiX RadiX.
    Zdjęcie profilowe pawelecm
    pawelecm
    Użytkownik

Kymco miał już na polskim rynku taki skuter z silnikiem na trysku – people one. Osiągi zbliżone do gaźnikowego agility city, ciut słabsze, ale spalanie rewelacyjne – 2 do 2,5 l/100km Takie info mam od osoby jeżdżącej tym skuterem w Kielcach, czyli dość sporym mieście z korkami. Do hamulców zawsze warto dopłacić. Jeśli stać cię na taki to bierz, choć jest jeszcze trochę tańszy agility city też z wtryskiem i cbs-em.

Zdjęcie profilowe Michał
    Michał
    Użytkownik

wlasnie wrocilem z SALONU , zrobilem 20 km od sklepu i mi zdech, kymco agility city 125 :). odpala trzyma tylko wolne obroty jak tylko mu lekko dodaje gazu d razu zdycha, moze kos poradzi, jakos musze dojechac do serwisu z gwarancja 🙂 pozdrawiam

Michał
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

gaźnik czy wtrysk ?

SYM GTS 125 / Junak 607 2T: Malossi Sport 70, ProReplica, wario SportPro, 19mm Carb, Malossi GasBox, MF Evolution Clutch, Wingcooler…itd… gnije…
    Zdjęcie profilowe RadiX
    RadiX
    Użytkownik

Jak to wtrysk to tylko luzy zaworów się ustawia manualnie reszta to już elektronika
    tak bym obstawiał że to zawory

RadiX
    Zdjęcie profilowe RadiX
    RadiX
    Użytkownik

Witam
    własnie pojawił się nowy konkurent w moich wyborach kymco wtrysk czy gaźnik
    jest to honda wave 110i
    takie coś pomiędzy skuterem a motocyklem posiada 4 biegi i sprzęgło automatyczne
    bardzo dobre ma opinie w internecie w Polsce mało o niej słychać
    no i teraz najważniejsze cena, obecnie w promocji 6550zł
    jest to bardzo konkurencyjna cena markowy motocykl na wtysku moc taka jak kymco agilty
    jedyny minus jak na teraz to brak schowków.
    spalanie producent podaje 1,7L na 100

• Odpowiedź ta została zmodyfikowana 6 miesiące, 1 tygodni temu przez Zdjęcie profilowe RadiX RadiX.
    RadiX
    • Odpowiedź ta została zmodyfikowana 6 miesiące, 1 tygodni temu przez Zdjęcie profilowe RadiX RadiX.
    pawelecm
    Użytkownik

Honda wave 110i to podstawowy muł roboczy w Azji. Tam jest tego pełno – nie do zajechania. Ale to raczej bardzo mały lekki motocykl ze sprzęgłem półautomatycznym. Koszmarnie brzydki, brak schowków, lekki jak piórko, pali kropelkę. Zależy co kto lubi, ja jednak wolałbym agility. Zbyt azjatycki i surowy jak dla mnie.

Zdjęcie profilowe RadiX
    RadiX
    Użytkownik

No i stało się
    kupiłem KYMCO AGILITY 16+ wersja na gaźniku ostania sztuka z wyprzedaży nowy 2015r.
    zadecydowała cena 6600zł, mam nadzieje że będzie się dobrze sprawował 🙂 teraz czekam na przegląd 0 i dobrą pogodę.

Pozdrawiam LWG

RadiX
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

no i bezproblemowego użytkowania i radochy z jazdy

pawelecm
    Użytkownik

Dobra cena, dobra decyzja. Gaźnik będzie więcej palił, ale różnica w cenie jest nie do przejeżdżenia.
    Szerokości!

Oglądasz 12 postów - 1 przez 12 (z 12 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie