Kursik na motor - Wawa

cześć wszystkim, chciałam się zapytać, czy znacie jakieś szkoły jazdy motocyklowej w Warszawie, gdzie można się poszkolić na prawko A. Nie wiem, czy moje maleństwo kiedykolwiek mi się znudzi, ale może kiedyś zapragnę większej maszyny, to wolę być przygotowana :) Co polecacie?

sam1986 napisał:

cześć wszystkim, chciałam się zapytać, czy znacie jakieś szkoły jazdy motocyklowej w Warszawie, gdzie można się poszkolić na prawko A. Nie wiem, czy moje maleństwo kiedykolwiek mi się znudzi, ale może kiedyś zapragnę większej maszyny, to wolę być przygotowana :) Co polecacie?

Jestem świeżo upieczonym (od czwartku) motocyklistą.

Kurs robiłem w szkole "Mobilek", akurat mieli promocję na Grouponie lub którejś z podobnych masówek. Koszt - bodajże 600zł + badania.

Mogę z czystym sumieniem polecić, szczególnie jednego z instruktorów (ale szczegóły na PRIV).

Może koleżanka zajrzy:

http://www.skuterowo.com/forums/topic/impreza-w-scooterlandzie-21-kwietnia/

Znam tak bardziej dokładnie tylko szkołę ParaMoto (al. Wilanowska). Wiem, że uczą na prawko A, ale w sumie jakbyś też chciała to od tego roku robią też doszkalanie na skutery. Więc możesz najpierw pójść na skuter i zobaczyć czy Ci panowie odpowiadają :-)