Kurier motorowy ? Pilne proszę o pomoc !

Witam zdecydowałem się na skuter .Tylko ,że on jest z Gorzowa Wielkopolskiego ,a ja z Wrocławia więc 270 km . I tak ,ja nie mam jak pojechać . Czy jest jakiś kurier skuterowy czy jakoś do 500 zł ? Zależy mi na dowiezieniu go całego . Bo Sprzedawca boi się ,że coś się rozwali i wróci do niego rozwalony . Jakiś kurier co daje ubezpieczenie jak będzie rozwalony itd ? Proszę o linki lub nie wiem co tam macie . A i co musi mi wysłać sprzedawca ,żebym mógł zarejerstrować na siebie ? Pozdrawiam i czekam na odpowiedzi !

Rozchodzi się o to : http://otomoto.pl/kymco-super-9-l-c-kymco-super-9-l-c-M3170859.html

Już ci pisaliśmy... Nie kupuje się skutera bez oględzin. To nie jest zabawka za 20zł. No, ale jeśli coś, to większość firm kurierskich przewozi tego typu rzeczy.

Kazda wieksza firma kurierska zrobi taki kurs :) bosz za 500zl taka trase sam bym zrobil gdybym mial blizej :P niech sprzedawca podzwoni po firmach kurierskich.
Niech tylko skuter owinie jakas folia babelkowa i odkreci na wszelki wypadek lusterka :)

Też już o tym pisałem - nie wiem czy Tobie czy komuś innemu.
Firmy kurierskie, owszem przewiozą skuter ale na palecie bo waży powyżej 30 kg.
Więc sprzedający musi go dobrze przymocować i opatulić na palecie.

To mógłbym prosić o link do jakiegoś . Chodzi mi o pewniaka z ubezpieczeniem i szybkim przywozem .