Kupno używanego motoroweru.

Witam. Chciałbym kupić używany motorower cena max 1400zł (wiem chińczyki tylko). Jaki polecacie? Zależy mi na tym aby był w miarę bezawaryjny i miał dosyć niski przebieg.

sprawny. z niskim przebiegiem

Skąd jesteś i jak daleko od domu możesz po moto jechać,masz czym dowieść bo często po zakupie powrót 200km na pierdziku kończy się jego remontem?

Jestem z Koszalina (zachodniopomorskie). Nwm 100 km? A o co chodzi? Chce motorower (z biegami) a nie skuter.

Pomoże ktoś?

Zipp Salmo, trwały i solidny motorower.Ja swojego męczę 5 rok i daje radę w każdych warunkach.

Hmm a co myślisz o ZIPP zv50? Przebieg 3000km tylko

Większość sprzętów z poziomym silnikiem 139FMB będzie trwała. Jednostka jest solidna i dzięki śmiesznie tanim częściom bardzo wdzięczna w naprawach. Chociaż jeżeli będziesz pilnował terminów wymian olejów oraz nie oszczędzał na nim i paliwie to ten silnik odwdzięczy się trwałością i niezawodnością. Wystarczy mu co 4 tysiące wyregulować zawory i będzie palił na dotyk. Mój przez 36 tysięcy wymagał jedynie wymiany łańcuszka rozrządu po 14000km, a teraz będę wymieniał drugi raz - lecz ten wytrzymał dłużej bo 22 tysiące. Koszt łańcuszka łącznie z nowym napinaczem nie przekracza 50zł.