kupno nowego motoroweru lub skutera

Witam mam zamiar kupić jakiś markowy motorower do 5000zł jaki mi polecacie w tej kwocie albo mam okazje kupić PEUGEOT SPEEDFIGHT 2 z 2004 14500km za 3.600 lub GILERA RUNER 50 z 2007 17000km za 2.700 miało by to robić dziennie 50km Proszę doradźcie mi coś

Do 5 tyś kupisz nowe Kymco http://kymco.pl/?page_id=4 . Z używek to za 5 tyś można wyrwać już yamahe aerox, aprilie sr 50. To moje propozycje dla Ciebie.

Pytanie czy chodzi ci raczej o wygląd, zabawę czy wygode.

Jeśli chodzi ci o wygląd - bierz coś pokroju Yamahy TZR lub Aprilli RS. Dobre osiągi, może nie najlepsza wygoda, ale wygląda prawie jak ścigacz, dzięki czemu możesz komuś zaimponować.

Jeśli chodzi ci o zabawę na nieutwardzonych drogach i leśnych ściezkach oraz niezawodność - dobra będzie dla ciebie Yamaha DT. Średni komfort, dobre osiągi (silnik ten sam co w TZR czy Apce RS), całkiem ciekawy wygląd. Jeśli chcesz pobawić się czasem z kolegami na górkach to dobry motorek dla ciebie.

Jeśli chodzi ci o komfort i wygodę podróżowani - bierz jeden ze skuterów wymienionych przez ciebie. Są komfortowe, zapewniają niezłe osiągi, ale mało komu moze zaimponować wygląd skutera. Nie pojeździsz tym w terenie, ale na asfalcie będziesz sprawnie docierał z punktu A do punktu B.

ok dzięki za odpowiedzi teraz tylko pozostaje mi sprzedać zumico gr500 bo brakuje mi miejsca w garażu