[KUPIĘ] Szkiełko osłaniające oświetlenie w lusterku - Router Grande Lux 50

Cześć.
Dziś zauważyłem, że gdzieś wypadła mi szybka (plastik) która osłania żarówki w lusterku :( . Pękło wokół śrub mocujących i poszło się j...ć. Objechałem ulice którymi jechałem, ale jechałem 3 dni temu, więc nie ma się co dziwić że już nie znalazłem. Szukam, może ktoś takowe ma u siebie i nie wie co z tym zrobić?
Konkretnie chodzi o szybkę z PRAWEGO lusterka (fotka lewego bo innej fotki nie miałem). Chodzi mi dokładnie o ten element:

Póki co, tymczasowo dociąłem sobie cienką plexi, spasowałem i wstawiłem, żeby 1. głupio nie wyglądało, a 2. żeby żarówki były osłonięte. Wygląda dziwnie bo oryginalna szybka jest karbowana i rozprasza światło, a teraz mam dwa widoczne świecące punkty za przeźroczystą gładką szybką w jednym lusterku.
Ale gdyby ktoś jednak znalazł coś takiego, to nadal jestem chętny.

Tu masz nowe bo nie wiadomo czy znajdziesz osłone- http://allegro.pl/lusterka-kierunkowskaz-migacz-zipp-kingway-romet-i5933399478.html

Tak, dzięki, widziałem już te aukcje; w sumie jest ich sporo (nawet tańszych zestawów niż ten). Ale nie chcę specjalnie kupować dwóch nowych lusterek mając swoje dobre i sprawne tylko że z brakiem jednej szybki. To by było wywalanie kasy. Póki co wstawiłem jak pisałem jakąś cienką plexi, tyle że jest gładka i nie rozprasza światła jak oryginalna.
No nic, może kiedyś ktoś się odezwie bo została mu taka część.