Kupię skuter 125 Piaggio X8 , X9 , Honda S-Wing , Suzuki Burgman

Cześć
Jak w temacie szukam dla siebie skutera :
125 cm ---- Piaggio X8 , X9 , Xevo , Honda S-Wing , Suzuki Burgman , ewentualnie Satelis
Jeśli ktoś zamierza sprzedać swój skuter któryś z tych podanych i jest w bardzo dobrym stanie - prośba o informację
Pozdrawiam
Ps Jestem z Warszawy

Witam ponownie
W weekend jadę obejrzeć Suzuki Burgmana 125 - rozmawiałem ze sprzedającym generalnie mówi że jest w bardzo dobrym stanie , poza tym że nie ma jednej jakiejś tam śrubki bo mu się zgubiła jak wymieniał żarówkę , jest z prawej strony minimalnie podrapany bo mu się przewrócił tam kiedyś , i dodatkowo mówi że świeci się kontrolka oleju którą trzeba po prostu skasować w serwisie , dodatkowo powiedział że olej trzeba będzie wymienić bo wymienia się przy 12 tyś a skuter ma przejechane 11500 . Faktycznie tak jest w Burgmanie że może byś jakiś błąd i wystarczy go skasować , czy może być coś poważniejszego ? Prośba o wasze opinie .
Zamieszczam jeszcze link do tego ogłoszenia na allegro żebyście rzucili na ten skuter swoim okiem , wiadomo że zdjęcia to zdjęcia ale może ktoś coś zauważy , mówię najbardziej zastanawia mnie ta świecąca się kontrolka oleju .

http://allegro.pl/suzuki-burgman-125-i4409500497.html
Z góry bardzo wam dziękuje za wszystkie komentarze
Ps. Dodam jeszcze że pytałem czy można go sprawdzić na stacji diagnostycznej to sprzedający powiedział że nie ma problemu .