kupić czy nie? junak 901 sport

planuje kupić motorower junak901 sport czytałem o nim bardzo wiele i myślę że jest to porządna maszyna jak myślicie .
PROSZĘ O KOMENTARZE

Jeżeli zadbasz to na pewno się nie zawiedziesz. Posiadam motorower z tym samym silnikiem i po ponad 14 tysiącach kilometrów pokonanych w każdych warunkach mogę powiedzieć że silnik jest nie do zdarcia. Dodatkowo jest bardzo ekonomiczny, przy spokojnej jeździe zejście poniżej 2 litrów na sto kilometrów nie jest żadnym problemem. Tak więc polecam.

Kupuj, jeżdżę wersją bez owiewek i jestem w pełni zadowolony ;)

dzięki

a powiedzcie co myślicie o zipp pro 50 i xrace. podobno też są bardzo dobre

Niedługo również zamierzam kupić motorower, do wyboru uwzględniłem sobie: zipp pro 50 (Nie polecany motorower, ludzie mowią, że tylko wygląd ma fajny, nic więcej a poza tym to chinol chinolem będzie) junak 901 Rs lub Sport ( Ludzie gorąco polecają te maszynki, ogólnie są ładne wizualnie i trzymają się świetnie, i to nie żadne chinole tylko polskie skutery a więc pieniądze zostają w kraju ulepszając jego gospodarkę i obieg pieniędzy) lub Barton Sprint ( Również polecany przez ludzi tylko to również chińczyk i nie tak bardzo polecany jak junak) A więc zippa odradzam ci :) I dodam, że z bliska wcale tak ładnie nie wygląda i nie jest wygodny.

serqu123 napisał:

Niedługo również zamierzam kupić motorower, do wyboru uwzględniłem sobie: zipp pro 50 (Nie polecany motorower, ludzie mowią, że tylko wygląd ma fajny, nic więcej a poza tym to chinol chinolem będzie) junak 901 Rs lub Sport ( Ludzie gorąco polecają te maszynki, ogólnie są ładne wizualnie i trzymają się świetnie, i to nie żadne chinole tylko polskie skutery a więc pieniądze zostają w kraju ulepszając jego gospodarkę i obieg pieniędzy) lub Barton Sprint ( Również polecany przez ludzi tylko to również chińczyk i nie tak bardzo polecany jak junak) A więc zippa odradzam ci :) I dodam, że z bliska wcale tak ładnie nie wygląda i nie jest wygodny.

junak to też chinol :)

Z junakiem to jest tak, że idą projekty z Polski, a części z Chin

żądne projekty nie idą z polski. to jest w całości chińska produkcje z projektem włacznie. tylko nalepki dostaje
do tego z chiń nie przyjeżdżają części tylko w zasadzie kompletne motocykle. no i nie wszystkie z chin. chyba trzy albo cztery fabryki dostarczają teraz to co kupujemy m.in jako junaki.