! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) Który wybrać

Ten temat zawiera 173 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 7 lata, 8 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 174 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Anonimowy

piszemy tu jak nie możecie się zdecydować na jakiś z przedmiot bo mnie coś strzela jak co chwile widzę ,,który wydech wybrać”

Anonimowy

Gozdi napisał:

Witam.

Doradźcie w wyborze wydechu. Posiadam leovince rr przy swoim aeroxie i mam okazje kupić lasera xpro w chromie. Czy warto przesiadac się z leo rr na lasera ?
    Setup:

Gaznik 21mm
    Wario hebo ng
    Sprzeglo i dzwon: RMS SPORT
    cyl seria : w wakacje będzie 70ccm.

Pozdrawiam i proszę o doradzenie. 🙂

Anonimowy

Dodam, ze cylinder najprawdopodobniej będzie Malossi Sport 70 lub S6 Street Race + zmiana waria na Malossi Multivar.

Czytaj
    REKLAMA

Bajaj Pulsar 125: Witamy w Polsce!

Modele Pulsar NS 125, Pulsar NS 200 i Pulsar RS 200 rozszerzają portfolio modelowe marki Bajaj w Polsce. Sprzedażowe hity testowane są na jednym z bardziej wymagających rynków na świecie – w Indiach. 12 KM, 11 Nm i gwarancja niezawodności oraz radości z jazdy na każdym kilometrze.

Anonimowy

malossi sport i laser to niby najlepsz polaczenie wiec zmień

Anonimowy

huj prawda danielson 😀 laser jest najlepszy do 😀 serii 😀 , do 70 to jaśka tylko nie pamietam którego 😀 , który to ten lepszy czy z czy r, bo jeden to tez bardziej do serii

Anonimowy

do sporta yasiek r

Anonimowy

wrona napisał:

laser jest najlepszy do 😀 serii

gówno prawda … u mnie w serii jakoś zbytnio nie polepszył w 70ccm daje kopa …

Anonimowy

No X-pro jest lepszy od RR ale ja na Twoim miejscu bym nie zmieniał tylko poczekał na nowy cyl i potem zmieńił na coś od razu pod ten cylinder …

Anonimowy

Adverion napisał:

zbytnio nie polepszył

bo nie umisz regulować ; D

Anonimowy

to czemu w testach laser wychodzi podobnie do r’ki ? i np na ss.com w chuja ludzi go chwali o wiele więcej niz r’ke

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 174 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie