Który skuter?

Witam wszystkich jestem tu nowy :slight_smile:
Mam do wyboru dwa skutery: Aprilie Sr 2005 w starej budzie oraz Aprilie Sr w nowej budzie z 2006 roku w silniku piaggio.
Czy jest to możliwe że po odłączeniu akumulatora kasuje się stan przebiegu w nowej sr??
Proszę Was o podanie plusów i minusów tych skuterów.
Z góry dziękuje :wink:

Nie może kasować przebiegu. Na wtrysku czy gaźniku? Ja brałbym tą nowszą.

Na gażniku. Ogolnie ta nowsza sprowadzona z Anglii. Od lutego w Polsce. Brak przedniego błotnika. Silniki piaggio chyba w miare dobre są?? Kolega ma Typhoona to 4 razy juz wymieniał tłok z pierścieniami, a ostatnio cylinder łożyska jakieś sportowe :lol:

Paggio/Gilera są nawet bardzo dobre … razem z Minarelli górują :slight_smile:

bierz nowszą… :smiley:

Bierz tą w nowej budzie, ona jest wyjebana w kosmos :smiley:

jak jest na gaźniku to bierz i posmigasz tym :stuck_out_tongue: ale jak można skasowac przebieg ? :roll: nie wiem jak zrobić cos takiego w skuterze xD

Tam jest licznik elektroniczny :slight_smile: I jak się pytałem sprzedającego o przebieg to on powiedział ze przy wymianie akumulatora skasowały się wszystkie dane xD

A jakie są możliwości tuningu tego silnikaż
Co zrobić żeby z miejsca na koło szedł? :mrgreen:

Tuning na poziomie evo xD

gmax napisał:

jak jest na gaźniku to bierz i posmigasz tym ale jak można skasowac przebieg ? nie wiem jak zrobić cos takiego w skuterze xD


zwarcie na cewce albo na module ;P

damian399162 napisał:

Tam jest licznik elektroniczny I jak się pytałem sprzedającego o przebieg to on powiedział ze przy wymianie akumulatora skasowały się wszystkie dane xD


moze tylko przbiegu dziennego :P

damian399162 napisał:

A jakie są możliwości tuningu tego silnikaż
Co zrobić żeby z miejsca na koło szedł?


albo wsadzic Big Bore :P

Bierz 06r. Po co w ogóle to pytanie?? :stuck_out_tongue:

Ogólnie przekrzyczana jest nowa wersja, chociaż ja bym wziął starszą :wink:

ZAMYKAM.