Który skuter wybrać?

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
  • #80307
    CactusMan
    Użytkownik
    • 24
    • 136Postów:

    Który skuter lepszy? Zastanawiam się nad Kymco B&w oraz Gilera Runner 50 SP.Potrzebuje Skuterka do częstej jazdy na długich dystansach ,który byłby niezawodny,wygodny i długo bezawaryjnie mi służył.
    Chyba że macie lepsze propozycje?

    #80313
    Anonim
    Nieaktywny
    • 22
    • 398Postów:

    zdecydowanie: Gilera Runner 50 SP

    Niezawodny, jeśli dobrze pamiętam chłodzony cieczą.

    #80326
    CactusMan
    Użytkownik
    • 24
    • 136Postów:

    Teraz jest promocja właśnie na Runnera,mimo to jest o tysiąc zł droższy od B&W.Ciężki wybór,napaliłem się na Kymco i byłem już zdecydowany go kupić,dopóki nie zobaczyłem na stronie Gilery tej obniżki cen.

    #80494
    CactusMan
    Użytkownik
    • 24
    • 136Postów:

    Chyba jednak postawie na Kymco B&W,to dobry wybór?

    #80498
    Fubu2PL
    Użytkownik
    • 19
    • 593Postów:

    nie mimo że tajwan to dobry importetr to Gilera czyli włoska preczja bije na głowe dam przykład :
    Kymco B&W- Nissan SKyline 2000GTR lub Nissan 370Z
    Gilera Runnner 50 SP-Lamborghini Aventador lub Pagani Huayra
    Takie porównanko wybrałbyś Nissana o mocy 450km czy Pagani o mocy 700km albo Lamborghini o mocy 655km

    #80501
    CactusMan
    Użytkownik
    • 24
    • 136Postów:

    To już teraz zgłupiałem…

    #80507
    Im_Jurek
    Użytkownik
    • 4
    • 484Postów:

    masz ciężki dylemat najdroższa chińszczyzna (no dobra dla was tajwan – nieuznawany przez 90% świata)czy normalny włoski skuterek za nie wiele więcej – osobiście miałem się okazję przejechać Runnerem i powiem że te zawieszenie to bije peugeoty i wszystko inne na głowę 2m pod ziemię

    Tylko że od ma trochę wysokie spalania jak na zablokowany 2t- nie kiedy dochodzi mu do 4l/100 – no ale ma na gaźniku.

    #80514
    CactusMan
    Użytkownik
    • 24
    • 136Postów:

    Mam jeszcze trochę dni do namysłu,dziś byłem oglądać oba skutery w Scooterlandzie.Gilera 8000zł a B&W 7500zł.

    #80520
    Fubu2PL
    Użytkownik
    • 19
    • 593Postów:

    500zł to mała różnica między jakością włoską a tajwańska bierz Runnera one są naprawde BEZAWARYJNE

    #80523
    CactusMan
    Użytkownik
    • 24
    • 136Postów:

    Podobno B&W ma bardzo duży apetyt na paliwo,orientujecie sie jak to jest z Runnerem?

    #80567
    CactusMan
    Użytkownik
    • 24
    • 136Postów:

    Może polecicie mi jakiś dobry sprawdzony skuter,który będzie mi długo bezawaryjnie służył?

    #80573
    Fubu2PL
    Użytkownik
    • 19
    • 593Postów:

    Bierz Runnera pali od 2,5 do 3l wszystko zależy od stylu jazdy

    #80579
    dostawcy
    Użytkownik
    • 3
    • 337Postów:

    Jurek, a chińczycy nie mogą robić czegoś dobrej jakości?
    Jak zerkniesz na ranking sprzedaży skuterów we Włoszech to znajdziesz tam takie chińskie marki jak Kymc i Sym, pytanie tylko czemu tylko one się tam pojawiają?

    #80580
    a123659
    Uczestnik
    • 35
    • 2 527Postów:

    Bierz gilere. 500zł tylko różnicy, ja bym się nie zastanawiał.

    #80584
    CactusMan
    Użytkownik
    • 24
    • 136Postów:

    W grę wchodzi też Honda Vision,muszę wybrać pomiędzy tymi trzema skuterami.
    No chyba że natrafię na jakiś inny model.
    Dużo naczytałem się na temat B&W większość chwali,ale narzeka na wysokie spalanie,poza tym Kymco po utargu mogę mieć za 7tyś zł.Runner jest włoski więc wiadomo że to jakość sama w sobie(ale kupę kasy kosztuje 8tyś zł,nawet w promocji)a Honda to 4 T i wiele o niej nie wiem,poza tym że ma wtrysk paliwa jego cena ok.6tyś zł.

    #80592
    Im_Jurek
    Użytkownik
    • 4
    • 484Postów:

    honda vision może się okazać całkiem niezła – no ale jest jeden szkopuł – względnie wąskie opony – gorsze hamowanie , gorzej się wchodzi na zakręty – ale mają też jedną zaletę – większy v-max, lepsze przyśpieszenie , mniejsze spalanie- na trasy idealne , a honda to zawsze honda – H O N D A ( tyle że z hondy to mi się zoomer marzy – i pewnie długo pozostanie na liście marzeń – ta cena 12000 zł)

    A co do chińskich skuterów to moje zdanie wygląda tak, może takie złe nie są (sam jeżdżę chinolem) ale jednak jest odczuwalna pewna różnica w jakości w porównaniu do włoskich czy japońskich – nie mówię o peugotach – bo one schodzą na psy .

    Ale jeżeli nie wierzycie że przeniesienie produkcji do chin jest stratne – to porównajcie nokie – taki prosty przykład a dużo mówi – jakość była naprawdę lepsza przed przeniesieniem produkcji do chin – różnica jest , może dla niektórych nieodczuwalna, ale ja jestem jednym z tych którzy to czują, a tak poza tym dajecie zarabiać KOMUNISTĄ – i to mnie gryzie, mocno gryzie, gdy kupuje coś z napisem made in china

    http://pl.wikipedia.org/wiki/Chi%C5%84ska_Republika_Ludowa – dla niepoinformowanych

    #80593
    Fubu2PL
    Użytkownik
    • 19
    • 593Postów:

    CactusMan jeśli chcesz coś naprawdep porządnego to bierz Gilere mimo że droga ale kiedyś kosztowała od 9500-11000zł a Honda Vison to japoniec i na wtrysku a wtrysk może się szybko zepsuć a wtedy naprawa ~700zł Bierz GILERE RUNNER naprawde nie pożałujesz

    #80708
    CactusMan
    Użytkownik
    • 24
    • 136Postów:

    W poniedziałek pewnie coś kupię,na tą chwilę jestem zdezorientowany…
    W salonie stoi Runner z 2012r za 11900zł a obok z 2011r za 7990zł.

    #80711
    Fubu2PL
    Użytkownik
    • 19
    • 593Postów:

    bierz z roku 2011 bo chyba różniąsię tylko ceną i zegarami ale to detale bo silnik i malowanie to samo Bierz nie Gadaj !

    #80721
    CactusMan
    Użytkownik
    • 24
    • 136Postów:

    Tylko ta cena-żona mnie zabije…

    #80784
    Pieczo
    Użytkownik
    • 0
    • 3Postów:

    Wezi Peugeota speeda 3 z 2010 z hłodzeniem ciecczą ja takiego mam i ni narzekam a jak jade [rzez miasto to wszyscy się oglądają.ale gilera z 2011 terz dobry wybur.

    #80821
    MrJakub654
    Użytkownik
    • 11
    • 164Postów:

    Pieczo napisał:

    Wezi Peugeota speeda 3 z 2010 z hłodzeniem ciecczą ja takiego mam i ni narzekam a jak jade [rzez miasto to wszyscy się oglądają.ale gilera z 2011 terz dobry wybur.

    Człowieku, masa błędów, lepiej weź do ręki słownik, a nie wymyślaj, jak jedziesz ”Peugeotem Speedem 3 ” gdyż nie ma takiego modelu, jeżeli coś, to Peugeot Speed Fight 3 z 2010roku.
    Po drugie, nie ”hłodzenie” tylko CHŁODZENIE

    Po trzecie nie ”wybur” tylko wybór, masz bujną wyobraźnię i wątpię, że masz takowy skuter ; ]

    #80822
    MrJakub654
    Użytkownik
    • 11
    • 164Postów:

    A co do wyboru skutera, to polecam Gilera Runner 50 SP, kolega ma, 1tys. przebiegu i sprawuję się bezawaryjnie, na prawdę polecam.

    #80944
    CactusMan
    Użytkownik
    • 24
    • 136Postów:

    A co sądzicie o Kymco Agility City 2T,w sumie ładnie się prezentuje.Tylko nie wiem jak ten model się sprawuje.
    Byłbym wdzięczny za jakąś wypowiedź użytkownika tegoż skutera.

    #81020
    CactusMan
    Użytkownik
    • 24
    • 136Postów:

    Ponawiam pytanie…

    #81366
    CactusMan
    Użytkownik
    • 24
    • 136Postów:

    Witam ponownie.Zdecydowałem się na zakup Kymco B&W Sport.
    Chciałbym zapytać szanownych forumowiczów jak to jest ze skuterami 2T.Czy olej z dozownika może się zapychać?
    Jak ogólnie jeździ się skuterem 2T,na co zwrócić uwagę prowadząc taki sprzęt.
    Ogólnie proszę o porady dotyczące skutera 2T.
    Z góry dziękuje.
    P.S. Jutro odbieram B&W z salonu…

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button