Który kask wybrać?

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
  • #635191
    zielAk
    Uczestnik
    • 4
    • 4Postów:
    #635194
    Wombat
    Moderator
    • 55
    • 22 505Postów:

    oba są dziadowskie i oferują poziom ochrony gorszy niż jakbyś sobie głowe szalikiem obwinął albo załozył czapeczke z gazety.
    nie schodź do niczego poniżej kasków LS2. Są za 200-300zł i już coś dają.

    #635226
    Kristop
    Uczestnik
    • 38
    • 1 164Postów:

    Miałem otwartą i całą Awinę, oba do pupy. W zamkniętym cały czas wiało jakby nie miał szyby. Teraz mam LS2 i ciszę w kasku.

    #635368
    Anonim
    Nieaktywny
    • 0
    • 1Postów:

    też mam ls2 i nabawiłem się infekcji ucha.
    Polecam ……, drogie ale jakość 1 klasa

    #635375
    Wombat
    Moderator
    • 55
    • 22 505Postów:

    infekcji ucha się nabawiłeś bo miałeś brudny kask albo brudne ucho.
    a tak zasadniczo wiarygodność gościa który się dopiero co zarejestrował, ma jednego posta i coś od razu poleca – jest zerowa.
    To wygląda tak jakbyś sie tylko po to zarejestrował żeby napisać jaką marke polecasz.

    #635377
    Czaki
    Uczestnik
    • 39
    • 370Postów:

    Ja mam LS2 z czarna szybka i dwoma nawiewnikami jeżdżę nawet na mrozie i jest w nim cieplo a szybka nie paruje. Trzeba umieć dobrze dobrać kask do głowy top wtedy nic nie wieje.

    #635392
    adrjian
    Uczestnik
    • 2
    • 16Postów:

    Ja mam marki SAFEBET – tak pisalo, kask z szybka i wywalilem sie na nim 3 lub wiecej razy raz trawa raz asfalt i kask sie nie rozpadl a ja n ie czulem nic przy uderzeniu w asfalt – glowoa nie bolala 🙂 wiec jakosciowo ok- byly takie nowe po ok 100zl i jak najbardziej jest dobry- niestety bez szalika od dalu wieje w zimne dni 🙂 – TIGER za 50zl ma od dolu takie cos co nie wieje ale lzejszy jest nieco od mojego .
    edit
    taki:
    http://allegro.pl/kask-motocyklowy-safebet-kominiarka-m-l-xl-i5771094922.html
    z tym ze nie taki kolor ale to nie ma znaczenia 🙂

    Pozdro.

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button