Którego dealera Kymco w Warszawie polecacie

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
  • #188423
    pancio123
    Użytkownik
    • 1
    • 2Postów:

    Witajcie 😉 zacznę jak każdy, to mój pierwszy post itp… reszte chyba kazdy juz zna wiec nie bede pisał, ile razy mozna czytać to samo…
    Planuje zakup skutera… po sprawdzeniu oferty rożnych firm, przeczytaniu połowy internetu wybór padł na Kymco Agility City 125, nie ukrywam, że cena nowego skutera miała jakieś tam znaczenie. Bez sensu dla mnie jest wydatek 12k na skuter służący do nauki jazdy. Pewnie zaraz usłyszę, że powinienem kupić 50 na początek. Będzie 125 aby w połowi sezonu nic nie zmieniać.
    Dlatego mam pytanie do Ludzi z większym doświadczeniem w tej materii, dealerów samochodowych znam cos na ich temat mogę powiedzić, niestety w dwóch kółkach nie mam żadnego doświadczenia.
    Proszę o poradę, którego dealera w warszawie wybrać, takiego z którym nie powinienem mieć większych problemów w przyszłości…

    #188424
    Druid
    Uczestnik
    • 0
    • 2 876Postów:

    Witaj… :)))
    Wybierz dealera, który zaproponuje Ci najlepszą cenę/dodatki… Z dealerem nie bierzesz ślubu, a serwisować możesz potem w dowolnym autoryzowanym serwisie… gdziekolwiek…
    Masz rację, że decydujesz się na 125-tkę, ale poświęć potem trochę czasu na naukę/wyrobienie sobie właściwych odruchów na jednośladzie…
    Pamiętaj o ubiorze… ;)))

    #188430
    pancio123
    Użytkownik
    • 1
    • 2Postów:

    Dziękuję za odpowiedz… masz racje, na początek sporo nauki mnie czeka.
    Aktualnie zamieszkuje prawą strone Warszawy… Byłem oglądałem skuter w Chotomowie, ale jakos nie chcieli negocjować ceny… Przejeżdżają ostatnio przez Nieporęt wstąpiłem (dużo by mówić do dealera) chyba na Jana Kazimierza, stało tam parę Kimczaków. Zaproponowali cene 6100, wiec skoro mówisz że to nie znaczenia gdzie kupie… Myslałem, że na to jakieś znaczenie ze względu na to ja do poskładają, podobno przychodzą w kartonach.na

    Co do ubioru to jutro rano chyba pojadę na małe zakupy. Znalazłem sklep, wydał mi się “dobrym sklepem”, na Połczyńskiej 113.
    Planuje kupić kask i rękawice…

    #188437
    Druid
    Uczestnik
    • 0
    • 2 876Postów:

    Masz też kilka sklepów róg Prymasa Tysiąclecia i Górczewskiej… :))

    #188451
    Wombat
    Moderator
    • 55
    • 22 505Postów:

    ja sie kompletnie wyposażyłem na połczyńskiej 113

    #296478
    ughr
    Uczestnik
    • 19
    • 508Postów:

    Też się zastanawiałem którego dealera Kymco w Warszawie wybrać, byłem u najważniejszych, byłem w Chotomowie i co ciekawe Pan zaproponował mi bardzo ciekawą cenę i to dealer który jest najbliżej mojego miejsca zamieszkania, mi niestety nie udało się dogadać z Szefem Salonu na Czerniakowskiej, w moim przypadku nie było mowy o żadnej negocjacji ceny.

    Ale ja wybrałem głównego Dealera firmę Motor Land, to chyba najlepsza propozycja dla osób z warszawy, na miejscu są wszystkie modele, można zobaczyć przymierzyć a i obsługa bardzo pomocna i profesjonalna.

    Ja polecam Motor Land.

    #296481
    Anonim
    Nieaktywny
    • 1
    • 4 665Postów:

    Mam za mało doświadczeń, żeby kogoś polecać, szczególnie z kymco. Czerniakowska to mogiła, MOtorLand… może być, serwis przy prostym przeglądzie OK, salon (obsługa) taki sobie, mają fajnego człowieka od przyjmowania zleceń na naprawę/przeglady.
    Lubię firmę w której kupiłem hyo (MotoStyl), oni mają Rometa, Hyosunga, Syma, Keewaya, a nawet serwis Yamahy. Salon jest bardzo fajny, sprzedawcy super. Warsztat ma bardzo sympatycznego chłopaka od umawiannia napraw i całkiem kontaktowego mechanika. Cały syf, to dostawy części z magazynów Rometa, co się rzuca cieniem na opinię o warsztacie – niesłusznie chyba. Niestety, wiem to wszystko ze sporadycznych kontaktów, żadnej przygody z grubszą naprawą, a więc bez weryfikacji umiejętności serwisów 🙁
    Kumpel skarżył się na serwis MotorLand, że mu w nowym Downtownie nie zrobili regulacji zaworów (a powinni, bo było w planie obsługi, a i na fakturze też było). Podobno udało mu się odzyskać kasę za niewykonaną, a zafakturowaną usługę.

    #296486
    ughr
    Uczestnik
    • 19
    • 508Postów:

    A Pan z Czerniakowskiej w czasie rozmowy jak chciałem kupić Kymco powiedział że On to ma najlepszy serwis w Warszawie:) A tutaj takie kwiatki wychodzą. Ciekawe. Fajne w Motor landzie jest to że można ich spotkać tutaj na forum i z tego co widzę osoba która pisze na forum jest bardzo kompetentna i rzeczowa a to bardzo ważne.

    #296489
    Anonim
    Nieaktywny
    • 1
    • 4 665Postów:

    Mnie też pierwszy kontakt z MotorLandem ucieszył (po przygodach z Czerniakowską). Sam nie mam żadnych zastrzeżeń, ale – jak mówię – różne rzeczy wychodzą przy cięższych przeprawach. Krupek już taki zachwycony nie był :-)))

    #312386
    jas13
    Uczestnik
    • 0
    • 98Postów:

    Był kiedyś dobry serwis Kymco w Piasecznie na Kauna, ale niestety się zlikwidował. Kymco w Piasecznie przejęło Suzuki Piaseczno, ale to nie ta liga niestety.

    #312388
    maxell
    Użytkownik
    • 0
    • 66Postów:

    Tylko Motorland na Wale M.

    #312390
    Anonim
    Nieaktywny
    • 1
    • 4 665Postów:

    Dobre opinie spotykam o ISM z Rembertowa:
    https://www.google.pl/url?sa=t&source=web&rct=j&url=http://ismserwis.pl/&ved=0ahUKEwjartuh6JnPAhXB2SwKHb0jBOEQFgi7ATAV&usg=AFQjCNEMEI9u9iDyKNI1gaW72maGd7Krlg
    *
    To oczywiście serwis, nie dealer, ale kupić można gdziekolwiek, kłopot, to gdzie sensownie serwisują 🙂

    #312718
    ekluska78
    Użytkownik
    • 0
    • 1Postów:

    maxell napisał:

    Tylko Motorland na Wale M.

    Kupiłem tam swoją 125 i niby O.K. poza jednym małym niedopatrzeniem na przeglądzie gdzie za luźno nałożyli jakiś przewód. Skutkowało to zatrzymaniem się skutera po kilku kilometrach.

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button