Które wario do CPi

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) Które wario do CPi

Ten temat zawiera 3 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 9 lata, 9 miesiące temu.

Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Anonimowy

A wiec mam dylemat które wario założyć do cpi hussar 22 siedzi w nim sportowy tłumik TNT i seryjne sprzegło ,mam muła do 30km/h a po 30km/h już leci 75/80km/h a wiec :
    hebo?
    Poliniż
    malossię
    bgm?-i np gaz box?

Zły dział! Przenoszę.

Anonimowy

Bierz bgm, tanie i dobre, sam mam i poolecam

Anonimowy

a ja bym wziol malossi bardzo dobre wario nie trzeba regulowac oni dajo dobre rolkii i sprężynę centralno tylko wkladasz i jedziesz 🙂 no i do tego twardsze sprezynki sprzegla i będzie miod malina

Czytaj
    REKLAMA

Bajaj Pulsar 125: Witamy w Polsce!

Modele Pulsar NS 125, Pulsar NS 200 i Pulsar RS 200 rozszerzają portfolio modelowe marki Bajaj w Polsce. Sprzedażowe hity testowane są na jednym z bardziej wymagających rynków na świecie – w Indiach. 12 KM, 11 Nm i gwarancja niezawodności oraz radości z jazdy na każdym kilometrze.

Anonimowy

bierz BGM’a, kolega ma w chińczyku (Generic Cracker) i mu to nieźle ciśnie, na taki tun jak Ty masz nie opłaca się dokładać do droższych, do sportowego wydechu wystarczy.

PS taki drobny szczegół, jak masz muła na starcie to wario go jeszcze powiększy tylko bo pasek od startu będzie wyżej. na muła najlepiej wsadzić twardsze sprężynki sprzęgła lub sportowe sprzęgło.

Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie