! Forum Motorowery Która nawigacja

Ten temat zawiera 3 odpowiedzi, ma 3 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Berg Berg 3 miesiące, 1 tygodni temu.

Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe mateusz16091987
    mateusz16091987
    Użytkownik

Witam. Chciałbym sie was zapytac czy zna ktos moze nawigację na smartphona która wskaże mi drogę z A do B pomijając drogi szybkiego ruchu po ktorych jak wiadomo naszymi maszynami nie wolno nam sie poruszać. Kilka juz sprawdziłem ale w żadnej nie było możliwości omijania wszelkich dróg szybkiego ruchu.

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

W Automapie masz taką opcje jak Omijaj drogi płatne i Expresowe. Zresztą większość nawigacji ci takie drogi ominie jeżeli jako typ pojazdu ustawisz ROWER.

SYM GTS 125 / Junak 607 2T: Malossi Sport 70, ProReplica, wario SportPro, 19mm Carb, Malossi GasBox, MF Evolution Clutch, Wingcooler…itd… gnije…
    Zdjęcie profilowe mateusz16091987
    mateusz16091987
    Użytkownik

wlasnie AM na androida nie posiada tego. kiedys jak uzywalem zwyklej nawi i prowadzil mnie krzysiu holowczyc to taka opcja byla. a opcja rower po pierwsze nie jest w kazdej navi a po drugie poprowadzi tez po sciezkach rowerowych a nam chyba po nich nie wolno jezdzic

Zdjęcie profilowe Berg
    Berg
    Użytkownik

Jeśli na Androida, to tylko i wyłącznie darmowy program „MapFactor Navigator”. Masz do wyboru kilka(naście?) rodzajów dróg do uwzględnienia (łącznie z alejkami w parkach 😉 ) i jest całkowicie darmowy i w 100% działający; bez żadnych ograniczeń. Do tego pracuje tylko off-line więc nie musisz mieć połączenia z netem. Do wyboru – po zainstalowaniu – musisz wybrać język i mapy które Cie interesują (dostępne są – za free! – WSZYSTKIE kraje świata). Program sobie ściągnie mapy i hulaj dusza po świecie 🙂

…125
Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie