Która nawigacja

Witam. Chciałbym sie was zapytac czy zna ktos moze nawigację na smartphona która wskaże mi drogę z A do B pomijając drogi szybkiego ruchu po ktorych jak wiadomo naszymi maszynami nie wolno nam sie poruszać. Kilka juz sprawdziłem ale w żadnej nie było możliwości omijania wszelkich dróg szybkiego ruchu.

W Automapie masz taką opcje jak Omijaj drogi płatne i Expresowe. Zresztą większość nawigacji ci takie drogi ominie jeżeli jako typ pojazdu ustawisz ROWER.

wlasnie AM na androida nie posiada tego. kiedys jak uzywalem zwyklej nawi i prowadzil mnie krzysiu holowczyc to taka opcja byla. a opcja rower po pierwsze nie jest w kazdej navi a po drugie poprowadzi tez po sciezkach rowerowych a nam chyba po nich nie wolno jezdzic

Jeśli na Androida, to tylko i wyłącznie darmowy program “MapFactor Navigator”. Masz do wyboru kilka(naście?) rodzajów dróg do uwzględnienia (łącznie z alejkami w parkach :wink: ) i jest całkowicie darmowy i w 100% działający; bez żadnych ograniczeń. Do tego pracuje tylko off-line więc nie musisz mieć połączenia z netem. Do wyboru - po zainstalowaniu - musisz wybrać język i mapy które Cie interesują (dostępne są - za free! - WSZYSTKIE kraje świata). Program sobie ściągnie mapy i hulaj dusza po świecie :slight_smile: