Która marka według was jest lepsza Romet czy Zipp?

Która marka według was jest lepsza Romet czy Zipp i jakbyście mogli to polećcie jakiś model

Romet ponieważ ma lepszą ofertę

romet poniewaz jest bardziej znana i lepiej bzmi

Lepiej brzmi ? W jakim sensie ? :D Silniki mają te same (w większości), więc brzmią identycznie. ;)

Ja tam nie widzę różnicy. Jakość skuterów podobna, oferta po obu stronach również na podobnym poziomie.

a może koledzy albo wy macie jakiś model godny polecenia

Zależy jaki masz budżet i czego oczekujesz.

tak do 3500zł mam na oku romet 717 2t radical dobry jest

za 3,5 tysia to ja bym Aeroxa brał kilkulatka ;>

Polecam ci Romet 767 lub Zipp Quantum

ale chyba wezmę 717 2t radical za 3500zł 2010r

Żadna nie jest dobra :)

Niestety obie marki sprowadzają skutery z Chin (ew.części i montaż w kraju)a tu jakość niestety troszkę leży. Sam posiadałem Rometa 797 i dziękuję firmie że nauczyła mnie budowy i naprawy skutera (wcześniej nie miałem bladego pojęcia o tym)Ja wiem że kasa którą dysponujemy ma wielkie znaczenie ale może warto trochę dozbierać i wybrać coś z średniej półki cenowej np. firmy kymco,sym itp. Niedawno przeglądałem forum posiadaczy zipp-ów i co mnie uderzyło - sporo postów o tym że silniki w ich maszynach po 16-18000 km siadają,brak kompresji i w rezultacie remont silnika.Dobrym pomysłem może być kupić używany skuter firm Yamaha,Aprilia,Gilera itp.

kolega mi gadał że odpalił rometa bez akumulatora to możliwe??

motorowerów i skuterów składanych z chińskich podzespołów i sprzedawanych przez dział "Romet Motors" należący do tej firmy.
Czyli że polska buda a reszta to produkty chińskie?np.silnik,elektryka

Słowo "buda" - jest trochę na wyrost ! Raczej naklejki i znaczek rometa. :)))

kolega mi gadał że odpalił rometa bez akumulatora to możliwe??

Możliwe, wystarczy odpalić z kopki. Jeździć po drogach publicznych nie pojeździsz, bo światła się nie zapalą.