kto ma zippa tops 2010 r. . Potrzebna lokalizacja blokad w tym modelu

witam proszę o pomoc posiadaczy skutera zipp tops w zlokalizowaniu blokad w tym modelu z 2010 roku

Sprawdź na YouTube filmik o blokadach w Router Bassa i mi się zdaję że masz w Torosie takie same blokady jak w tym Routerze czyli śrubka do wykręcenia z gaźnika.

On pisze o Zipp Tops a nie Toros. :-)

moze napisze tak po zdjeciu blokad w serwisie jedzie tylko na płaskim 50km/h niech napisze ktos gdzie miał blokady w tym modelu
1. wymieniony moduł
2.wyjęta podkładka z wario
3.kabelek rozłaczony
4.w gazniku nie mam zadnej srubki złotej
5.nie ma zwezki w króccu ssacym
6. dysza seryjna to 85
7.wyjeta zweżka w filtrze powietrza

skuter jest 4t

nikt nie ma takiego skuterka to moze niech napisze ktos kto ma zippa vapora to te same modele tylko inna nazwa

czy pomoże mi ktoś znaleść tę blokadę

prosze o wszystkie wypowiedzi co do mozliwych blokad moze ktos bedzie wiedział co jest nie tak bo juz pojecie nie mam co z tym zrobic

W skuterach średnio to jest w gaźniku, zwężce gdzieś, w wariatorze i jeszcze jakieś, pisze co pamiętam.

witam czy nik nie ma tego skutera moze ma ktos znajomego z takim skuterem szukałem juz wszedzie na róznych forach i ludzie maja taka wiedze ze hej na skuterowo.com jest najwiecej sensownych wypowiedzi i ludzi co sie znaja

w gazniku nie mam blokady , a wyczytałem ze trzeba troche ten bolec obciac z dekielka ale jedni pisza ze trzeba drudzy ze nie, to ja juz nie wiem czy to cos da jak sie obetnie

http://www.skuterowo.com/blokady-w-skuterach-cala-wiedza/

Szukaj czy któraś jest u Ciebie. Jeśli nie to raczej masz coś źle wyregulowane i dlatego Ci tak słabo jedzie.

ja juz praktycznie wszystko sprawdziłem nawet rolki i wariator nowe i nic przyspieszenie jest ale v-max sie nie zmienia . a co z tym dekielkiem od gaznika?

odświeżam temat

Siemka ja mam tez Zippa Topsa. Jak miałem zablokowany to leciał 45km/h gdzies wyczytałem na innych forach ze Tops ma tylko jedną blokadę a mianowicie modół. Kupiłem więc na allegro odblokowany za 12 zł i teraz w porywach jedzie 60km/h. W gaźniku zadnej złotej srubki nie ma :) ale...jest ta zwężka w obudowie filtra powietrza. Testowałem z załozoną i wyciągniętą i zadnej roznicy nie ma. Więc tez nie wiem co jeszcze moze pomóc, a coś musi bo kolega mój ma torosa z marketu za 1500zł a to jest dokładnie to samo co zipp vapor, tops itp i on od razu nim targa 80km/h a jest niby zablokowany więc nic juz z tego nie rozumiem.

Ja mam jak chcesz żeby ci leciał 60 na godzine to wystarczy zdjąc 1 blokade :)Odkręć karter i masz tam taki kabelek urwij go i po kłopocie 1 blokada zdjęta:PP Na filtrze powietrza nic Ci nie da bedzie Ci jeszcze bardziej mulił jak chce Ci się to wez nagrzej jakiś drut może to być śrugoprent i porób w tej zwęzce dziurki z 7 więc nie też to pomoże.Na wario nie próbowałem zdjąć tej blokady bo mi siądzie skuter bo ma już przejechane 10 tyś. Odkręć gaznik i obetnij tą sprężynke o jakieś 2 oczka też coś powinno pomóc.Jeszcze pogrzebałem troche i mi jedzie 85km/h to mój rekord poszedł by więcej ale już się bałem więcej jechać a po 2 by mnie policja jeszcze złapała a mam 15 lat:PP A to było z pół roku temu.

PS:Spróbuj jeszcze kabelek od modułu urwac taki rużowy ja mam go urwanego jak sobie przypomne co w nim robiłem To ci jeszcze napisz:D

co do blokad to ja juz nie wiem wszystko raczej sprawdziłem ale i tak mi leciał na prostej 50km/h a z górki do 70km/h
wiec wymieniłem cylinder na airsal 80ccm sport i na prostej 70km/h a z górki tak do 73km/h i ostatnio mnie tknełe zeby rolki cięższe dać i pomogło z górki nie dużej juz miałem 83km/h ale odpusciłem bo sie bałem jechac ale sprawdze go na jakiejś wiekszej górce


Nie sprawdzaj ile Ci z górki idzie, tylko sprawdź na prostym odcinku. Mi skuter z nosala to pójdzie ze 150km/h

dobra a wiec tak był juz zabieg na cylek airsal 80ccm i wariator sportowy cuga (lepsze to niz seryjny) i z predkosci 50km/h zrobiło sie 70km/h pisze oczywiscie o predkosci na prostym odcinku rolki 5,5g tak wiec prosze mi tu nie pisać ze kogos leci z góry 90km/h na seryjnym cylku 49ccm . nastepnym etapem bedzie zmiana sprężyny centralnej na polini niebieską i sprzegło cuga mysle ze powinno to polepszyc osiągi nie wiem ile ale zeby tak z 10km/h dało to bym był zadowolony , nie wiem moze rolki 6-6,5 g (jedne bym kupił tylko które bo nie chcem przepłacac na rolkach i kupywać 2 pary to koszt prawie 60zł pisze o firmowych a nie z allegro za 9zł )w planach jeszcze krótka jazda bez tłumika ( czy blokuje czy nie ) lub przebicie katalizatora w tłumiku . mam gaznik który nie miał tej sróbki i tak na 50% niby trzeba ten bolec od dekielka obciąć na równo z dekielkiem i sprężyne skrócic (ale z ta sprezyna to nie chcem ryzykowac bo moze sie skączyc wymiana na nowy gaznik) jak ktos mam jakies porady to prosze pisac czekam na wasze wypowiedzi