! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) Kopniak problem

Ten temat zawiera 9 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 10 lata, 5 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 10 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Anonimowy

Witam mam problem z kopniakiem gdy kopie to się ślizga zębatkę wymieniłem i dalej to samo nie wiem czemu to się ślizga i tak głośno zgrzyta jak wy coś się ścierało PROSZĘ O POMOC

Anonimowy

Moze te zeby co na wariu są wytarte i dlatego 😆

Anonimowy

nie wiem może ale wątpie

Czytaj
    REKLAMA

Prezenty od Junaka

Kup dowolny jednoślad marki Junak, a otrzymasz kask z blendą Junak oraz 5L oleju Platinum Rider.

Anonimowy

Jak wymieniłeś zębatke to sprawdź jeszcze pół księżyc czy nie jest zjechany (do niego przymocowana jest kopka) i sprawdź jeszcze zabierak w wentylatorze wariatora czy nie są zjechane ząbki które go zazębiają. Pozdro 😀

Anonimowy

półksiężyc jest ok zbierak wentylatora też mi się wydaje że to będzie źle dociśnięta pokrywa lub ten wałek taki na którym jest zbierak wentylatora

Anonimowy

Dokręć pokrywe przekładni! Bo i takie przypadki widziałem:P Z tego co napisliście to wszystko zdaje się być ok więc to na 90% to.

Anonimowy

dokręcałem na maksa i dalej to samo

Anonimowy

to może sprawdź frezy na wale….

Anonimowy

to co napedza pol księ zyc i zachacza o zabierak na wale(nie pamietam nazwy) ma taka sprężynę musisz ja podgiac rzeby miala chyba wiekzy kont zalamania ja tak mialem i w ogóle nie moglem go odpalic ze kopki

Anonimowy

frezy na wale są trochę zjechane :-/

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 10 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie