Kopniak do Lambrosa

Cześć, mam problemik, odpadł mi kopniak (Inca Lambros)
Jaki i gdzie mogę dokupić ?

Allegro.pl

szycha rozbierz karter przekładni i zobacz czy da się pospawać jak tak to zaoszczędzisz kasy a jak nie to poszukiwanie po sklepach. Na allegro możesz źle trafić. masz Lambrosa w 2t?

Jak to Ci odpadł ? Urwał się czy odkręcił ? Z tego co mi wiadomo to każdy kopniak podpasuje więc można wybierać taki jaki się podoba.

Tak 2t, chyba odpadł xD
ale już kupiłem na allegro

mam jeszcze jeden problem a mianowicie z blokadą kierownicy. Gdy przekręcę kierownice max. w lewo i przesunę kluczyk max. w lewo(blokada) to nie mogę go wyjąć ze stacyjki, proszę pomóżcie

Robisz tak, kręcisz max w lewo kierownicą, następnie max w lewo kluczykiem, później cofasz w prawo kierownicą (kilka cm aby nie była max w lewo), i już dajesz radę wyjąć kluczyk

dzięki, spróbuje i powiem jak poszło :)

Nie trzeba skręcać w prawo, wystarczy nie przekręcać maksymalnie kierownicy w lewo tylko zostawić kilka cm.

Co do kopniaka, widzę że kolega ma ten sam problem - też zgubiłem swojego :) a co do kopniaków to żaden inny nie pasuje, od kymco nie, od kingwaya też nie, nawet takie pseudo 'tuningowe' kopniaki nie pasują, tylko oryginalny, nie wiem sam do tej pory dlaczego :)

Dasik- gdy tylko na maxa skręcę kierownice w lewo mogę przekręcić kluczyk na blokadę, także ten sposób też nie działa. A co do kopniaka, to kupiłem na allegro- dziś przyszedł, zamontowałem i pasuje :)