Kontrolka w Router Traffico

Witam
Jestem nowym posiadaczem skutera Router Traffico XS50 i mam pierwsze pytanie Od czego jest taka mala czerwona dioda zaraz za skala licznika obok takiej ikonki telefonu
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/fb2fa24254593d17.html

wykrywa sygnal telefoniczny= że ktoś do ciebie dzwoni. podobno

Tak jak napisał roomcajz. "Podobno" ;) Mi np. to nie działa...

ryglos, a przecież antyradary działają ajko "wzmacniacze sygnału telefonii komórkowej"- czy taki czujniczek może wykryć fale radaru policyjnego?

Dzięki za info
W takim razie nie wykrywa bo tez tak pomyślałem i próbowałem dzownic siedzac na skuterze i odbierac tel i nic sie nie dzialo

Szczerze mówiąc nie mam pojęcia. Być może. Chociaż w większości skuterów ten szajs nie działa...

kiedyś popularne były takie naklejki na komórkę które świeciły kiedy telefon dzwonił- pewnie miało to działać na podobnej zasadzie

Mam ten skuter o którym mowa i u mnie to działa. Gdy telefon dzwoni lub ja gdzieś dzwonie lampka się świeci. Czasami jednak świeci się nawet gdy telefon nie dzwoni ale wtedy to mruga 2-3sec.

Ps. próbowałeś na włączonym zapłonie czy nie ?

Roomcajz - to działa na tej samej zasadzie. U mnie ściąga sygnał do około 1.5m.

Ta kontrolka jest od akumulatora.jak czujniki w akumulatorze wykrywaja ubytek lub słabe ładowanie

ha ha ha... nie dość, że odkopujesz to głupoty piszesz. Było powiedziane, że to kontrolka dzwoniącego telefonu. Po coś ten telefon tam nadrukowano. Tymbardziej, że w akumulatorze nie ma czujników.

Aaron napisał:

Ta kontrolka jest od akumulatora.jak czujniki w akumulatorze wykrywaja ubytek lub słabe ładowanie

Błagam nie wypowiadaj się na temat czegoś o czym nie masz pojęcia. Temat już dawno temu wyjaśniony a Ty nie dość że odkopujesz temat z pół roku temu to jeszcze piszesz bzdury.

ahahhaahahh ale mnie Aaron rozbawił , pseudomechanik :D

W zupełności się zgadzam z Kapuchonem , kilka osób potwierdziło że to kontrolka dzwoniącego tel , ale nie Aaron wie lepiej ...