Kolor Świecy i Filtr Air Box.

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) Kolor Świecy i Filtr Air Box.

Ten temat zawiera 23 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 7 lata, 4 miesiące temu.

Oglądasz 15 postów - 1 przez 15 (z 24 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Anonimowy

Witam mam takowy kolor świecy (zdjęcie) czy coś jest nie taką Mam też problem z filtrem stożkowym polini air box przytkałem go trochę bo i tak ma dużo powietrza i śrubka od powietrza jest zakręcona. Jest mokry w benzynie i w oleju. Raczej nie powinno tak być moim zdaniem co o tym myślicie. Skuter nie ma Mułów i jeździ świetnie.
    Yamaha Aerox:
    Setup:Wydech- Yasuni R
    Wario- Malossi Multivar
    Sprzęgło- Stage 6 TC
    Dzwon- Stage 6 WC
    Gaźnik- 17,5 dellorto na automatycznym ssaniu
    GazBox- Malossi
    Filtr Stożkowy- Polini Air Box
    Pasek- Polini Race
    Rolki-6g
    Dysza- 6mm 80
    Sprężyna centralna- 7%
    Sprężynki sprzęgła- Stage 6 białe
    Cylek: SERIA.
    Zdjęcie Świecy:

Anonimowy

przecież elektrody w miare suche są

Anonimowy

dobrze jest wyregulowane nic nie ruszaj najlepiej 🙂

Anonimowy

Ale kawy z mlekiem nie ma a taki kolor podobno powinien być. I nie wiem dlaczego filtr jest mokry w benzynie i w oleju. :/

Anonimowy

sprawdź zawór membranowy.

Anonimowy

A co wy na to aby dać seryjny filtr i dysze 78???

Anonimowy

ale po cholere?

Anonimowy

Ze ci wraca do filtru mieszanka to naormalne (patrz do czego sluzy GazBox) xP A jak ci idzie ok i nie ma mula to jak mowi JacoPL, nic nie ruszaj.
    Podsumowujac kup GazBox (cena ok. 100zl) i będziesz mial lepsza reakcje na manetke i nie będzie ci się pluc gaźnik na filtr…

Anonimowy

marek196c napisał:

Podsumowujac kup GazBox (cena ok. 100zl) i będziesz mial lepsza reakcje na manetke i nie będzie ci się pluc gaźnik na filtr…

podsumowując to gaSbox jak już.
    sprawdź zawór jak mieszanka wraca gasbox to niepotrzebny wydatek, jakby kosztował 30zł to by się może opłacało a tak to gasboxy to jakaś kpina jest.

Anonimowy

Nie powinno tak wracać do filtra. Jeżeli masz trochę kasy to GasBox da ci oznake że jest na pewno, będzie tak : Maneta i rakieta 😛

Anonimowy

dalej gasboxy… to jest ZBÊDNY pic na wodę ! może i reakcja będzie lepsza ale to takie szczegóły drobne że nie opłaca się dawać na to tyle kasy..
    zresztą w 2T zawsze się troszkę tej mieszanki cofnie i nawet gasbox wszystkiego nie wyłapie. tylko teraz pytanie jak dużo się jej cofa ;p sprawdż membranki najpierw.

Anonimowy

Mam gasboxa:D Malossiego. Nie wiem co zrobić dam seryjny filtr tylko pytanie jaka dyszaż mniejsza od teraz co mam o ile? (dysza obecnie 80)

Anonimowy

Mafioz właśnie ze się to nazywa gaZbox a nie gaSbox 😉 ja u siebie tez mam mokry filter w mieszance i olewam to, chociasz lepiej filtruje xD A co do dzialania gazboxa to owszem działa ale trzeba mieć gaźnik minimum 19 wtedy efekty sa odczuwalne. No i nie wiem czemu masz taka mała dysze, ja to mialem 105 bo inaczej jechac nie chciał mi kilej na 70ccm i 17,5

Anonimowy

ale chyba u wszystkich się cofa mieszanka (u mnie tez na seryjnym filtrze)…

Anonimowy

Nie no ok z tym filtrem ale co powiecie na kolor świecy. Uważam że najlepiej założyć dysze 78 i filtr seryjny co wy na to?

Oglądasz 15 postów - 1 przez 15 (z 24 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie