Kluczyk do SYM Mio 50 – Gdzie można dorobić w Warszawie?

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Skutery Kluczyk do SYM Mio 50 – Gdzie można dorobić w Warszawie?

Ten temat zawiera 5 odpowiedzi, ma 3 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Wombat Wombat 1 lat temu.

Oglądasz 6 postów - 1 przez 6 (z 6 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Jak w temacie. Żonka posiada jeden kluczyk i wypadałoby go w końcu dorobić w razie czego. Fajnie by było jakby był oryginalny bo ten ma jeszcze taki wynalazek do zamykania stacyjki.

Zdjęcie profilowe anonim
    Anonimowy

To nie będzie takie proste, bo ten wynalazek jest ponoć unikalny dla każdej sztuki SYMa, nawet tego samego modelu, więc chyba przez centralę, zamówienie, numery nadwozia i to koszty…

Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Podobne rozwiązania stosują też inne firmy. Inna jest jednak ta część zamykająca stacyjkę. Może jednak ktoś przerobił temat…

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

jak tak popatrzyłem po internetach to nigdzie nawet nie można kupić surowca (tzn tego czystego kluczyka) do SYM-a. zostaje chyba tylko serwis jakiś

SYM GTS 125 / Junak 607 2T: Malossi Sport 70, ProReplica, wario SportPro, 19mm Carb, Malossi GasBox, MF Evolution Clutch, Wingcooler…itd… gnije…
    Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Znalazłem jakiś jeden sklep chyba w Holandii gdzie sprzedają surowiec za ponad 20 Euro… Ale obiło mi się o uszy że gdzieś na Bródnie jest jakiś zakład w którym dorabiają kluczyki. Będę jeszcze szukał.

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

jest Arka na Odolańskiej, jest na Pańskiej u Bilińskich, kumpel ma punkt w centrum Wileńska – ale nie kojarzę żeby ktoś robił motocyklowe

SYM GTS 125 / Junak 607 2T: Malossi Sport 70, ProReplica, wario SportPro, 19mm Carb, Malossi GasBox, MF Evolution Clutch, Wingcooler…itd… gnije…
Oglądasz 6 postów - 1 przez 6 (z 6 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie

Zobacz także: