Kingway vs Zipp Quantum – kilka pytań – pilne!

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Co Wybrać? Kingway vs Zipp Quantum – kilka pytań – pilne!

Ten temat zawiera 4 odpowiedzi, ma 4 głosy i był aktualizowany ostatnio przez  Damian Bazydło 5 lata, 5 miesiące temu.

Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe er00lek
    er00lek
    Użytkownik

Witam wszystkich. – Jestem tutaj nowy ,lecz przyszedłem tutaj także w sprawie pomocy podjęcia decyzji w pewnej sprawie. – Otóż jutro mam kupować swój pierwszy skuter. – Jak dotąd miałem jedną ofertę. http://tablica.pl/oferta/sprzedam-zipp-quantum-49ccm-garazowany-serwisowany-kask-gratis-CID5-ID39ayX.html#779137cc53

Byłem go oglądać – Wszystkie plastiki całe ,dobrze pali – Wszystkie takie szczegóły są w porządku. Martwi mnie tylko silnik który przejechał już 10500 i kończący się pierwszego sierpnia przegląd. – Co o tym myślicie ?

http://tablica.pl/oferta/skuter-prawie-nowy-50cm-CID5-ID3aylz.html#9857405f40

Drugą jest właśnie ten skuterek. – Dopiero go znalazłem i napisałem do właściciela. – Nie jestem na razie w stanie powiedzieć nic więcej ,lecz patrząc nawet na sam przebieg – Ogólnie jest on mniejszy i wygląda na zgrabniejszy. Plusem tamtego jest alarm którego będę wymagał w swoim skuterze. – Jeśli wziąłbym ten drugi to ile kosztuje takie zamontowanie alarmu ? – Proszę o pomoc i z góry dziękuję..

OBAJ WŁAŚCICIELE CHCĄ TEJ SAMEJ CENY.

Zdjęcie profilowe watermelon
    watermelon
    Użytkownik

Co do montażu alarmu, w krakowie najtańszy montaż jaki znalazłem to 70zł, do motocykla – do skutera pewnie nie będzie drożej. Wszędzie indziej chcieli więcej, 150-200zł. Sam alarm to koszt pewnie koło 300-400zł (za jakiś sensowniejszy).
    Co do quantuma: nie ma centralnej nóżki – one chyba nawet w chińczykach nie odpadają same z siebie. Quantumy chyba były tylko 2T – wydaje mi się, że wszystkie dwusuwy mają ten śmieszny, podwójny tłumik.
    Co do kingwaya: mniejszy mniejszym, upewnij się, że kolanami nie będziesz zawadzał o kierownicę. Inna sprawa, czemu ten ‚kingwej’ ma naklejki yamahy? :F Swoją drogą, jest to 4T – upewnij się, że jesteś gotów na max 20km/h pod górkę (sprawdzane osobiście >: )

Romet RXL eco 50 4T (2013) – pyr pyr pyr pyr || Honda PCX 125 (2018) – wziuuuu
    Zdjęcie profilowe er00lek
    er00lek
    Użytkownik

Nie mam pojęcia jak to jest z tymi naklejkami. – Ogólnie w takim razie który byś polecał ? – Kupując ten drugi oczywiście będę chciał zdjąć blokadę.

Czytaj
    REKLAMA

Prezenty od Junaka

Kup dowolny jednoślad marki Junak, a otrzymasz kask z blendą Junak oraz 5L oleju Platinum Rider.
    Zdjęcie profilowe asfaltowy
    asfaltowy
    Użytkownik

Z Opowieści moich kolegów( posiadaczy kingwayòw) moge stwierdzić że to największy syf na polskich drogach. lepiej zainwestować w zippa ale z tym przebiegiem to więcej stania w w garażu niż jeżdżenia. Jeśli to pierwszy skuter Lepiej się zastanowić nad czymś marketu jakość taka sama a dużej pojeździ.

Damian Bazydło
    Użytkownik

Ja mam zippa’a quantum’a identycznego jak ten rok produkcji 2008 działa wszystko bez zarzutów przebieg 8300+ 🙂

Damian. Pozdrawiam fanów dwóch kółek i silnika : >
Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie