Kingway Paulo 4t 90cc problem z napędem

Wyświetla 1 wpisy z $
  • Autor
    Wpisy
  • #622846
    Edek
    Uczestnik
    • 1
    • 2Postów:

    Witam,
    Mam skutera takiego jak w temacie kupiłem go juz po zmianie góry na 90 ale do rzeczy: ostatnio skuter stracil na.mocy a przy ruszaniu ledwo startowal i pojawily sie piski no to obstawilem na pasek zdjelem pokrywę i ukazal mi się bardzo luzny pasek moglem zlaczyc gore z dolem od wariatora do sprzegla zero oporu pasek po bokach byl troche powycierany i postrzepiony pomyślałem ze sie zużył dlatego taki luzny kupilem nowy pasek po numerach ze starego dl 729x17x28, przy okazji zmienilem.simering na wale bo puszczal olej do komory napedowej jak skuter sie.nagrzał mocno, zalozylem nowy pasek ale on nadal luzny ze normalnoe wisial tam jakby byl dobre kilka cm za.dlugi no ale.mimo to zlozylem calosc ale skuter mimo ze juz nie piszczy to dalej zero mocy dodam ze wczesniej na poprzednim pasku 2 sezony jezdzilem skuter sie zbieral dobrze i 80kmh normalnie jechal. Mozliwe ze pasek jednak był za dlugi mimo to dobrze jezdzil co moze byc przyczyną wariator wygladal ok, sprzegla.nie dotykalem.
    Sorki za skladnie i te kropki w tekscie ale pisze temat na.zajeciach na telefonie :/

    #622879
    Edek
    Uczestnik
    • 1
    • 2Postów:

    Ktoś miał podobny problem? Sprężyna sprzęgła może mieć jakiś wpływ? Mierzyłem długość pokrywy wyszła 43cm z tego co czytałem to na pokrywę 43cm przypada właśnie taki pasek jak mam?

    #622880
    Wombat
    Moderator
    • 55
    • 22 505Postów:

    ale korektor i wariator ci porzdnie ten pasek zbierają? w wariatorze na dole a w korektorze jest na samej górze?
    jak mimo tego jest luźny to jest za długi.

Wyświetla 1 wpisy z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button