Kingway Martinelli gdzie są blokady?

Skuter fabrycznie odblokowany. ale czy on pojedzie tylko 60 czy ma jeszcze gdzies blokady?

Siemka, mam ten sam problem, a bowiem posiadam ten sam skuter i aż głupio bo wyciągam nim tak od 50-60km max. Co do blokad również nie mam żadnego pojęcia więc jeśli był by ktoś znający sie własnie na owym motorze to prosze o pomoc ;)

Sousek napisał:

Skuter fabrycznie odblokowany. ale czy on pojedzie tylko 60 czy ma jeszcze gdzies blokady?

A skąd niby takie info że fabrycznie odblokowany ? Skoro idzie licznikowe 60 to znaczy że jest raczej zablokowany..

Wszędzie ktoś gada,że fabrycznie odblokowany.Ale na moje było by to wbrew prawu przecież jak by dystrybutor takie motorki sprzedawał :roll: A licznik i tak kłamie...

Jakoś, jak ja w salonie kupowałem, to mój Kingway też był odblokowany od razu. Sprzedawca mówił, że 60 pójdzie, a 70 idzie :mrgreen:

No to widze chłopaki, że wasze to jeszcze jako tako chodzą, a u mnie to jest coraz gorzej, juz nawet 50km/h na prostym bez wiatru jest wyczynem, pozdrawiam.

Mi w salonie mówili że jest seryjnie odblokowany. Mój na razie poszedł jakieś 65km/h bo potem strasznie już wyje silnik i nie chce go katować. Licznik nie kłamie ani o jeden kilometr (sprawdzane GPS-em)

Cionek, ty masz licznik analogowy czy cyfrowy?

TERMIT_PL napisał:

Wszędzie ktoś gada,że fabrycznie odblokowany.Ale na moje było by to wbrew prawu przecież jak by dystrybutor takie motorki sprzedawał :roll: A licznik i tak kłamie...

Zdziwił byś się...

Analog ale wskazuje idealnie...jak na moje oko!