kingway koyot nie odpala

Siemka mam sprawę jakieś 3 dni temu zacząłem odpalać skuter po śnie zimowym po paru próbach odpalił na kopke zgasł i odpaliłem go za 1 razem . Dzisiaj chciałem odpalić i nic . Kable od świecy są dobre albo cewka bo tam już prądu nie ma ,albo moduł. Proszę o pomoc bo moi koledzy tylko na mnie czekają...

stal na dworze?przykryty?przy ulicy/osiedle/garaz?zmieniles olej?jak nie,a jezdziles mogl sie przytrzec.rozrusznik chodzi?swiatla dzialaja ?mogl dostac przebicia jesli stal przez zime niedaleko solonych nawierzchni,moze filtr albo gaznik przypchane...jesli masz zabezpieczenie stopki bocznej odepnij.szukaj.najczesciej siada elektryka

W garażu, wszystko sprawdziłem i działa oprócz oleju,a zbytnio nie wiem jak olej wymienić ...

Iskra jest? Napisałeś, że nie ma prądu. Cewkę łatwo sprawdzisz mierząc opory. Jeśli z cewką wszystko w porządku, to problem może być z modułem, ale w tym przypadku domowymi metodami nie posprawdzasz, możesz co najwyżej wymienić na nowy i zobaczysz jak pracuje.

No własnie albo cewka albo moduł pożyczę od kolegi moduł z tymi samymi wejściami i sprawdze jak będzie działać to moduł jak nie to, to nie wie m ;/