Kingway Hooligan - małolitrażowa przyjemność :)

Witam!

Chciałem się pochwalić moją przed zimą zakupioną maszyną. Wszystko seryjne - zerwane naklejki i przepolerowany lakier. W planach założenie kufra, przepolerowanie wydechu. Mam zamiar zostawić go właśnie w serii, tak najbardziej mi się podoba.
Zaprasam do komentowania!

http://zapodaj.net/9bf7f890f90d4.jpg.html

http://zapodaj.net/4f129a5d73716.jpg.html

Powiem tak: jak na chinola jest piękny.
Nic więcej powiedzieć nie mogę, bo KYMCO nie mi nie za to płaci, żebym chwalił produkty państwa środka.
Poza tym, jestem psem ogrodnika, więc pochwał za dużo się nie spodziewaj.
W KYMCO sam pomysł zerwania naklejek, to zbrodnia przeciw ludzkości, lub gwałt na nieletnim (specjalnie -nim, nie -niej, żeby WAS jeszcze bardziej zabolało).
Mam propozycję, jak na to cudo nakleisz znaczek KYMCO (w paincie nawet) i pokażesz na formum, to wyślę Ci butelkę łyskacza i napiszę, że jest zajebisty (jak każede KYMCO).
I co ty na to, Chinolu180?

No... Matp3 - przed Tobą okazja życia... Nie zmarnuj tego chłopie... Wszyscy Ci będą zazdrościli... Mieć KYMCO! To jest coś...
Arasz! Rozkręcasz się... Aż obawiam się Twoich kolejnych inicjatyw...

Luz, właśnie mnie w innym wątku Leśny Dziadek upierdolił :-0

Nawet udana kopia peugeota,całkiem zgrabny chinolek,taka rada zmień opony szkoda skutera.

Najlepiej na KYMCO!
Co... nie produkują? No to na coś z Tajwanu :-))))

paci, a co z tymi oponami nie tak? I o co Wam chodzi z tym Kymco? :D

Nie trzymają na mokrym a o śniegu,błocie to już zapomnij,nawet latem po deszczu glebę można zaliczyć one były standardowo w koyotach i chopperkach z tyłu nic dziady nie trzymają tylko na ciepłym asfalcie i są ciężkie duża strata v-maxu i przyspieszenia.'' I o co Wam chodzi z tym Kymco? :D''
Kolega arasz74 zakochany w kymco więc reklamuje:)

Kolega arasz74 zakochany w kymco więc reklamuje:)

Paci, to niedokładnie tak. On dostał takie zadanie. To jego misja... To jego nowoodkryte uczucie...

Dokładnie Paci. Dostałem tę misję straceńczą i z godnością próbuję wypełnić, odpuścić nie wypada, Wombat obserwuje, a Chinol się czai. Dnia, godziny nie znam, więc pracować muszę.
To jak będzie z tym zdjęciem?
Mam Cię w znajomych, to adres dostawy flaszki bezpiecznie wymienić można. Nie słuchaj Druida, to tylko żart mały, ta karczma Rzym się zowie, robimy układy?

Tobie nie można dawać alkoholu bo głupiejesz :D
http://www.skuterowo.com/content/chinol.jpg

Zmartwię cię, na trzeźwo mam tak samo :-)

Przenosimy się do bo paprzemy swoimi wywodami chłopakowi temat.

Nie, ja cały czas w temacie, fajny jest, ale bez odpowiedniego znaczka. Znaczek, flaszka i daję spokój :-)
P.S.
Matp3, w mojej galerii masz przykład, jak łatwo zmienić barwy, choć na chwilę.
Doklej znaczek Kymco na swoim bolidzie choćby i w paincie, załaduj zdjęcie na forum, daj cynk i flaszka Twoja.

dzięki Paci, jeszcze przed sezonem wymienie opony. OK - z Kymco juz kumam... :) arasz74 - widziałem kiedyś gościa, który wytatuował sobie na czole nazwę swojego sponsora, może warto o tym pomyśleć w Twoim przypadku? ;)

Matp, tu jesteś w mylnem błędzie. Arasz robi to dla idei... On jest ponad jakiś tam płytki sposoring... To jest twardy gościu, który ma zasady!

Druid a kto powiedział że musi to zrobić za pieniądze :)

Matp3, proszę bardzo. Trochę bolało, ale czego człek podły nie zrobi za nędzne srebrniki.
To ja Ci zdrajco proponuję dobrą flaszkę za żart, a Ty do mnie tak...?
Podłość ludzka nie zna granic :-)))))))))))))))))))))))

Biję się w pierś i wsiadam na swojego KINGWAY'a :)

A nie przyszło Ci do głowy Arasz, że gościu może po prostu nie trawić myszowatej wódy? Może korumpujesz go niewłaściwym preparatem? :))))