kingway hooligan hodzi tak jaki ma chumor

witam jestem tu nowy. mam taki problem z moim skutrem. kruciutko, jednego dnia chodzi super a przez kolejne kilka dni jest slaby i niema mocy.i tak w kulko.sprawdzalem wszystko i ciagle to samo.prosze o pomoc.

Boże, takiej dysfunkcji słowa pisanego dawno nie widziałem. Popraw tą swoją wypowiedź, tak żeby była zrozumiała, dodaj jaki masz skuter (jaki ma silnik) oraz wytłumacz co to znaczy sprawdzałem wszystko.

muj skuter to kingway hooligan 80ccm.piszac ze sprawdzilem wszystko tzn,modul,swiese,zawory,magneto wraz z iskrownikiem,doplyw paliwa i szczelnosc wszystkich polaczen. silnik to 139 qmb 4t. wymienilem ostatnio cylinder na 80 tke bo myslalem ze to wlasnie jest problem niestety dalej to samo. dzieje sie tak jak pisalem wyrzej tzn.jest dzien kiedy motorek ladnie sie zbiera i mocy mu nie brakuje.a kolejne kilka dni poprostu ledwo jezdzi,niema mocy ani przyspieszenia.troche znam sie na mechanice ale nie moge sobie z tym poradzic.dodam ze wymienilem pasek na nowy-nie pomoglo.

na tym samym paliwie takie wachania mocy ??

Sorry, ale piszesz w tak niedbały sposób, że nie chce mi się tego czytać. Może ktoś inny Ci pomoże.

tak na tym samym paliwie

Jak ma ten "dobry dzień czy humor" to ile jedzie dobrze ? 12h ?

m28xxxx napisał:

muj skuter to kingway hooligan 80ccm.piszac ze sprawdzilem wszystko tzn,modul,swiese,zawory,magneto wraz z iskrownikiem,doplyw paliwa i szczelnosc wszystkich polaczen. silnik to 139 qmb 4t. wymienilem ostatnio cylinder na 80 tke bo myslalem ze to wlasnie jest problem niestety dalej to samo. dzieje sie tak jak pisalem wyrzej tzn.jest dzien kiedy motorek ladnie sie zbiera i mocy mu nie brakuje.a kolejne kilka dni poprostu ledwo jezdzi,niema mocy ani przyspieszenia.troche znam sie na mechanice ale nie moge sobie z tym poradzic.dodam ze wymienilem pasek na nowy-nie pomoglo.

Moze problemem jestes Ty a nie skuter?:/

proponuje sprawdzic czy gumka(oring) ns srubie regulacyjnej mieszanki nie jest popekana ewentualnie uszczerbiona
dodatkowo mocowanie dekla przepustnicy czy nie jest poluzowane wypaczone badz nieszczelne sprawdzrownierz krociec czy niema pekniec itp
Ps. a pan DooOminO standardowo komentarzyki dobre do komiksu batmana a nie na forum

siemanko. gaznik mam nowke jest ok.dodam ze na jeszcze dwuch innych sprawdzalem. krociec wymieniony-rezultatow brak

Może to śmieszne, ale sprawdź filtr paliwa i wężyki z paliwa.

Sprawdzić nie zaszkodzi;)

Jeszcze może skontroluj łańcuszek rozrządu, czy jest dobrze założony.

nie smieszcie mnie panoeie.wyjasnilem sie jasno. nie piszcie jak nie macie pojecia.

lancuszek jest idealnie. nie piszcie ............. gaznik i td....,nie jestem glupi. znajdzie sie ktos kto odpowie mi na pytanie. czy wszyzcy jestescie mechanikami majacymi 13 lat. potrzebuje kogos kto wie o co chodzi.

mechanicy jedni mowia ze trzeba docierac pasek .................bez takich bzdor. kakretne pomysly prosze. pseldo mechanikow.............wlasnie. kakretna sprawa kakretna odp

z tego co wyczytalem to pisza tu same malolaty ,nikt kakretny nie jest w stanie takiego problemo rozwiazac...........pozdro dla tego .......co mnie olal. k.........mchanicy naprawiajcie dylirzanse a nie skutry.

m28xxxx napisał:

z tego co wyczytalem to pisza tu same malolaty ,nikt kakretny nie jest w stanie takiego problemo rozwiazac...........pozdro dla tego .......co mnie olal. k.........mchanicy naprawiajcie dylirzanse a nie skutry.

To jest tylko forum nikt nie placi za to, ze ktos pomaga, ale widze, ze to obowiazek bo dzieciak pocisnie wszystkim..

po eliminacji problemow zostaje przebicie na fajce kablu swiecy zalezne od wilgoci temp itd
zrob cos z tym i dalej pisz jak tam

Komuś ban na forum poleciał;)

(Tak trzymaj Admin;) )

Multi konto zapewne.

podoba mi się to zdanie " k.........mchanicy naprawiajcie dylirzanse a nie skutry" uśmiałem się