Kingway Hooligan 50 4T - Setup (?)

Siemanko wszystkim, jest to mój pierwszy post na tym forum, lecz jest ono mi znane od dłuższego czasu. ;) Po dłuuuuższych przemyśleniach zdecydowałem się zorganizować trochę większą sumkę szmalu i zainwestować ją od razu w swój sprzęt.. Tak - Kingway Hooligan 4T, jestem jej drugim właścicielem. Jeśli chodzi o sam skuter na częściach seryjnych to na początku był dla mnie wystarczający, z racji pewnie takiej, że moja przygoda z tymi pojazdami dopiero się zaczynała ^^ Dobra, przechodząc do konkretów pod względem mechanicznym o maszynie wiem na prawdę mało. Sprzedawca twierdził iż skuter jest jeszcze zablokowany (Rocznik 08), a ja z kolei spotykam się z opinią iż one nie są w ogóle blokowane -.-. Jak to jest z tymi blokadami ? Są one czy ich w końcu nie ma :D

A co do samego tuningu mechanicznego, taki set-up znalazłem na którejś ze stron i szczerze mówiąc pod względem kosztów w miarę by mi odpowiadał (Sprzęgło troszkę tańsze by się przydało) ^^

DANE TECHNICZNE SKUTERA: http://www.scigacz.pl/Kingway,Hooligan,50,5642.html

- Wariator Polini Speed Control

- Sprzęgło Stage6 Torque Control MKII d.107mm

- Dzwon Sprzęgła Stage6 Wing Cooler

- Pasek Naraku 729x17

- Wałek rozrządu Naraku Racing V2

I teraz moje dodatkowe pytania ;>:

- Części raczej nie będą wymieniane osobno (Tzn. Wariator + Sprzęgło + Pasek + Dzwon)
Jak myślicie czy skok mocy,przyśpieszenia,v-max byłby duży? Teraz jadąc w dwie osoby to tak 60 myślę maksymalnie po prostej. Moim celem byłoby osiągniecie np 70 + jeszcze możliwość podniesienia obrotów. Czy przy takim układzie samemu byłbym wstanie wyciągnąć nim 90km/h?

- Ogumienie ;/ ... Wczoraj padła mi tylnia opona (Po prostu zeszło z niej całkowicie powietrze,a dzisiaj się jeszcze za nią nie zabrałem. W razie czego jakie opony najlepiej inwestować ew. dętki. - Dzisiaj tak na prawdę dowiem się co tam się stało z tą oponą)

- Wałek rozrządu.. No właśnie, czy jego wymiana byłaby konieczna? - Raz, że dość dużo kosztuje, to dwa - Nie zmieniam cylindra więc de facto powinien wytrzymać. Kolejną rzeczą jest, że w internecie można znaleźć dość ciekawą informację o chińskich markach, a mianowicie, że skutery chińskiego pochodzenia są przystosowane do cylków 100cc, wpuszczając je do Europy zmieniane są na 50 cc i blokowane. Ile w tym prawdy ? Nie mam pojęcia.

- Czy przy takim setup'ie jaki przedstawiłem wyżej żadna część nie została by bardziej narażona na uszkodzenia po dodatkowej zmianie cylka na 72 cc (Jakiś sportowy do 230zł powiedzmy) ?

Zasypałem was trochę pytaniami, ale jak wiadomo - Kto pyta nie błądzi ^^. Z góry dziękuję za odpowiedź i czekam na rady już od tych bardziej doświadczonych ;p