Kingway Fennari 50 czy Kymco Agility 4T ?

Mam pytanie: Który skuter/motorower z dwóch podanych w temacie wybrać ? Będzie to mój pierwszy skuter/motorower Mam 15lat i ok. 180cm wzrostu.
Chcę abyście podali kilka powodów dlaczego akurat ten skuter/motorower mam wybrać. jeśli macie swoje propozycje to piszcie ale aby nie przekraczały 3500 zł

ja bym wybrał kymco ponieważ jest bezawaryjny

A może Zipp Vapor co myślicie ?

Ani Zipp Vapor ani Fennari nie będą miały podejścia do Kymco. Z jednej strony masz dwa "chiniole" a z drugiej markowy sprzęt o dobrej opinii. Fakt, 4t demonem prędkosci nie będzie natomiast sporo lepszy niż dwie maszyny które podałeś jako przykłady.

aswde napisał:

A może Zipp Vapor co myślicie ?

Z tego co piszesz - jesteś dość wysoki (180cm). Ja przy wzroście 182cm jeżdżąc na Zipp Vapor muszę siedzieć z tyłu na kanapie, żeby było wygodnie. Jeśli chcę kogoś przewieźć - jest niestety tragedia, siedząc z przodu nogi nie mieszczą się nigdzie.

A z tych 2 pierwszych - Kingway Fennari wygląda jak motorynka z doczepionymi plastikami ze ścigacza (przynajmniej moim zdaniem).
Zdecydowanie lepszym wyborem byłby Kymco Agility 4T. Trwalsza konstrukcji i użyte lepszej jakości podzespoły gwarantuje długą i bezawaryjną jazdę. Do tego jest odpowiednio "duży" dla człowieka Twojego czy mojego wzrostu (a wnioskuję, że jeśli masz 15 lat to zapewne jeszcze urośniesz).