Kingway Coliber, problem z prędkością.

Witam mam problem z moim Coliberem, mianowicie nie ma już prędkości jaką miał tydzień temu...

Normalnie bez blokad jechał około 60/75 km/h ... Teraz na pełnym gazie ledwie dociąga do 45 km/h a pod stromą górkę nawet 25 nie dociągnie...

Myślałem że to olej w przekładni, który nigdy nie był wymieniany, wymieniłem go i nic się nie zmienia. Wymieniłem także olej w silniku. Naładowałem aku.. nic ..

Dobrze się rozpędza, nie muli go przy ruszaniu ale tak jak wyżej nie dociąga 50 -,-
Co to może być? Gaźnik był czyszczony 2 miechy temu..

Poza tym pasek odpada, wczoraj wymieniany na nowy.

Da się to naprawić bez rozbierania skutera?

Proszę o szybką pomoc oraz z góry dziękuję! // Rotek123

powiem tak- miałem identyczne objawy, w koyocie. maksymalnie do 40-45km/h się rozpedzał, choć ruszanie było dość żwawe.
więc wymieniłem rolki, na 5gram. i zaczął jeździć normalnie, tj. spokojnie do 60km/h ;)
to tylko taka moja sugestia, nic pewnego.

Zobaczymy, ale ile mogą kosztować rolki?

rolki 12zl w sklepie ja kupowałem. Ja właśnie tez mam założone teraz 5g. Spróbuje przełożyc na stare rolki. Ale dziś wystapił nowy objaw. Gdy che ruszyc dodaje gazu a on sie dusi i gaśnie... regulowałem gaznik dosc chwile i udalo mi sie ustawic. Niedawno chciałem jechac do sklepu, odpalam i znow to samo;/ czym moze to byc spowodowane?