Kingway Coliber - nowy gaźnik, straszny spadek mocy.

witam mam problem otoz mialem problemy z gaznikiem ponieważ sie czesto zapychal zaprowadzilem skuter do mechanika on powiedzial ze trzeba wymienic gaznik tak tez zrobil gdy odbieralem skuter on wolniej sie zbieral wolniej jechal jakies 45-55 na prostej a wczesniej jeździł 70-75 powiedzialem to mu lecz on twierdzi ze to wina linki ktora nie jest luzna i gaz nie dochodzi do konca wiec dobrze w domu sprawdzilem gaz dochodzi do konca wszystko jest ok iglice chcialem podnieść no ale nie moglem zdjac zabezpieczenia wiec na zabezpieczeniu polozylem nakretke tak aby ten platik byl na samej gorze iglicy nic to nie dalo iglica jest na srodku tak jak byla na starym gazniku co robic aby odzyskac moc ?

sprawdz jaka miałes dysze tam a jaka masz tu ;p

sa takie same

Jaki kolor ma świecam? a czy. nowy Gaznik jest większy ? od starego ?

swieca nie wiem jaki ma kolor byla nie dawno zmieniana gaznik chyba jest taki sam bo stary wchodzi w to samo opakowanie

Trzeba było zmienić mechanika, a nie gaźnik :P Jeżeli gaźnik się zapychał to trzeba wyczyścić cały układ paliwowy, czyli kolejno zbiornik, filtr i gaźnik. Jeżeli zanieczyszczenia są w zbiorniku, lub niesprawny jest filtr paliwa, to nowy gaźnik też się zapcha, a być może już się zapchał i stąd spadek mocy. Podłożenie nakrętki pod plastik to też błąd, bo w ten sposób zwiększyłeś napięcie sprężyny membrany, a tak właśnie działają blokady gaźnika. Na Twoim miejscu wyczyścił bym cały układ paliwowy, zamontował bym stary gaźnik, oczywiście po dokładnym wyczyszczeniu. Jeżeli sytuacja wróci do normy to nowy gaźnik oddał bym do mechanika i zażądał bym zwrotu kasy za niewłaściwie wykonaną usługę.

Mi chodzi o szerokość gardzieli. a nie o wielkość... sprawdź jaki kolor ma świeca.