Kingway camro slabo jedzie

witam ma problem z skuterem camaro kiedys jechal mi na prostej okolo 60 teraz na prostej 40 a pod gorke 30 i starsznie szarpie niekiedy jak jest gorka a jesli wejda dwie osoby to jedzie 20-15 pod gorke w skuterze czyscilem gaznik regulowalem gaznik kupilem nowy filtr , moduł, ustawialem zawory i nic nic niepomoglo co moze byc przyczyna ?? skuter raz byl kiedys w naprawie i zostal wymieniony gaznik i pojedzil normalnie z miesiac na nowym gazniku i nastapil ten problem co teraz mam skuter bardzo powoli jezdzi oraz slabo rusza tak jagby niemial sily oraz niekiedy szarpie jagby sie dusil co zrobic dalej co doniego dokupic moze znow nowy gaznik?? prosze o pomoc

Luknij na moje objawy kilka tygodni temu w tym temacie http://www.skuterowo.com/forums/topic/gaznik-4t-prosze-o-sugestie Doszedłem do wniosku że cos jest nie hallo z zaworkiem pod tą małą membraną z prawej strony gaźnika a ten zaworek jest na stałe wprasowany w obudowe gaźnika, tak że nie da się go wyjąc bez zniszczenia go. I jeszcze nie zmieniłem gaźnika latam bez przepustnicy podciśnieniowej i nawet jest nieźle, poza tym że silnik nie chodzi w ogóle na 4tys/obr. Ale kto jeździ na 4tyś/obr/min? problem jest tylko przy ruszaniu bo jak przekręcisz manetkę w miejsce gdzie silnik ma te 4tyś/obr to zgaśnie ale jak przy ruszaniu dam ponad pół gazu albo na full to nie ma różnicy czy ma tą przepustnicę czy nie. Ja już sie przyzwyczaiłem i nie będe zmieniał tego gaźnika bo bedę robił swap tak że ten gaźnik razem z silnikiem pójdzie na mydło. Nie wiem czy możesz miec taka usterkę jak ja miałem, ale zawsze warto sprawdzić.

hmm powiem tak ze jak mialem go w naprawie to membrana byla peknieta i facet dal mi nowy gaznik ale jak ja ogladalem to jest cala itd mogla sie rozciagnac albo co?? jaki bylby niedrogi dobry gaznik??