Kingway Barracuda 50 2T (od czego zacząć tuning?)

Cześć, chciałem się trochę poradzić was od czego zacząć tuning? Niektórzy mówią, że wariator, tłumik, a inni nawet, że moduł CDI. Więc jakie wy macie sugestie!

Odblokowanie skutera to podstawa, potem wymiana wydechu na sportowy.

Leci ci około 70km/h?, jeśli tak to najpierw tłumnik, później wario i sprzęgło, później możesz moduł, dysza 80-85, regulacja gaźnika/rolek/sprężyny dociskowej

Najpierw odblokowanie. Jeśli tak to jakiś dobry tłumik, wariator, rolki, sprężynki sprzęgła. Dużo rzeczy, ale to skraca żywotność silnika i zwiększa spalanie, także bym się zastanowił.

a moim zdaniem nie opłaca sie władowywac kase w chińczyka ;/ Ja tylko zrobilem sobie audio i wiecej nic nie robie , bo i tak kasy nie odzyskam a jechac te 20 km/h wiecej i wladowac 800 zł to lepiej nie robic nic tylko kupic sobie sciga :D (przynajmniej ja mam taki zamiar )

On się nie pytał czy to się opłaca tylko w jakiej kolejności tuningować, mój chińczyk leci 70 na serii i mi starczy zresztą więcej strach że się rama urwie xd

P_A_T, przecież Ostry ma rację, więc dobrze to napisał. Przecież nawet przy sprzedaży skutera, to każdy woli normalny, niż tuningowany, zajeżdżany itd... Chyba, że ktoś kto się nie zna i się podnieca na tłuning.

post andrzeja2310 był pełną odpowiedzią na pytanie. :) W 2T wydech to podstawa. Moim zdaniem jednak nie opłaca się go zmieniać, podnosi się spalanie.