KINGWAY BARRACUDA 2T - BLOKADY !

Witam Panowie

Zwracam się do osób którzy mają/mieli skuter KINGWAY BARRACUDA z prośbą o pomoc w dostarczeniu mi odpowiednich informacji na temat blokad w skuterze KINGWAY BARRACUDA 2T.
Chciałbym się dowiedzieć :
* gdzie się znajdują blokady
* jak je zdjąć
* proszę jakieś foto jak można
* jakie trzeba wymienić pewne rzeczy to na jakie , jakie najlepsze +cena

Pozdrawiam

Sam znalazłem tylko zwężkę w filtrze powietrza. Wyjmujesz, potem wymieniasz dysze na większą i gitara. Jak chcesz to poszukaj, bo na forum jest temat o Kingway Barracuda 2T i tam pisaliśmy między innymi o tej zwężce, jest tam też foto i rozmiar dyszy jaką wstawić.

Teraz szukam i nie znalazłem tego zdjęcia z opisem .
A co proponujesz włożyć do tego skutera by go polepszyć ?

Tu masz ten temat: http://www.skuterowo.com/forums/topic/kingway-barracuda-2t Poszukaj, na jakiejś stronie jest foto i rozmiar dyszy. Żeby polepszyć to ja bym zamontował tłumik jakiś markowy, ale to dość duży wydatek, nie wiem czy nie lepiej zostawić ten co jest niby sportowy. A wymienić wariator na jakiś markowy typu naraku.

Wiesz może jeszcze gdzie są inne blokady oprócz której wymieniłeś jakie to są i gdzie się znajdują dokładnie .
Skuter leci mi 55-60 km/h

A ile skuter ma nabite km już? Może pasek czas wymienić?

nie całe 5 tyś

Jeśli wcześniej szybciej jeździł to pewnie pasek się ściera. Mi na początku jeździł 70km/h a po 2,4tys. km już tylko 55km/h. Zmieniłem pasek i znowu elegancko 70km/h ciągnął.

Wiem, że były barracudy z blokadami i bez blokad. Ja np. od razu miałem blokady ściągnięte, tylko ta zwężka w filtrze powietrza. Inny kolega, który tam pisał w tym temacie o barracudzie miał blokadę też na module. Także na twoim miejscu jeśli od nowości Ci tak jeździł 55-60km/h to bym moduł wymienił, potem jakbyś jeszcze przyspieszenie większe chciał to tą zwężkę + dysze.

tą dysze i zwężkę to jaką i jaka cena ?

Zwężkę po prostu wyjmujesz z filtra powietrza. Dysze wymieniasz w gaźniku na taką z gwintem M6, rozmiar 85. Cena dyszy to kilka zł, max 10zł. Po wszystkim pasuje jeszcze gaźnik wyregulować, żeby to jako tako chodziło.

a moduł CDI , tłumik oraz pobór paliwa tam też się znajdują ?

A co jeszcze zrobić/wymienić aby miał większe przyśpieszenie oraz i V-max .
Mam jeszcze jedno pytanie co to może być za powód jak zapalam skuter działa 3,4 sekundy i gaśnie po kilku tych samych razach pochodzi kilka sekund dłużej , albo jak dam gaz to momentalnie gaśnie a później wejdzie w obroty i śmiga normalnie ?