Kingway 4net vs Router WS 50

Witam wszystkich
Sprawa wygląda tak... jakiś czas temu postanowiłem zakupić motorower,jakiś do 3tys,i bardzo spodobał mi się Romet Router ws50, ładnie wygląda , dość pozytywne opinie. Pewnego razu przejechałem się do gościa który prowadził sprzedaż takich motorowerów i skuterów. Opowiedziałem jaki motorek mnie interesuje i wskazał mi motorek pt. Kingway 4net. Motorower bardzo mi się spodobał bo w sumie bardzo jest podobny do routera.Pan dał mi wizytówkę Kingwaya ze swoim kontaktem. po powrocie do domu zacząłem szukać jakiś informacji na temat tego pojazdu...i...nic. Nie ma go ani na stronie kingway ani na forach. Znalazłem gdzieś wzmiankę ze wychodził razem z modelem Kingway Naked w 2010 i nic więcej nawet ceny... a więc zwracam się do Was o radę. czy ktoś słyszał o tym motorowerze, jak się sprawuje i ile kosztuje/kosztował ponieważ Pan powiedział mi 3 tys... i nie wiem czy to nie jest jakieś oszustwo zważając na to że nigdzie nie moge znaleźć informacji na temat tego pojazdu. Motorek wygląda tak : http://www.scigacz.pl/zdjecia/gallery/aktualnosci/Kingway_sezon_2010_z_nowa_sila/Kingway_4Net_50_cc.jpg.html

Kingwayów już nie importują dobre 2 lata więc to na pewno jakiś stary model jest. Nigdy takiego nie widziałem.

No właśnie gość mówił że stoi już dłuższy czas... z resztą tak też wygląda:p i powiedział że dlatego "opuści mi na 3 tys" i że się dogadamy. Motorek jest nowy ma przejechane 20km pewnie na próbe i chodzi ładnie. Tylko cena mnie zastanawia czy mnie koleś nie robi w balona bo nie ma zadnych danych o nim ani o cenie. Co byś polecił z tych dwóch motorowerów zakładając ze kingway nie byłby oszustwem? lub może warto jest się zastanowić nad Kingway Naked?

opuści do 3 tys ? to ile by chciał za niego ? przecież to taki sam chinol jak WS 50 tylko plastiki inne i kilka szczegółów inne. Coś gość kręci.

Co do WS 50 - mój ma 6500 km i jeszcze jeździ. Z awarii to tylko palące się żarówki (2 z przodu i 3 z tyłu), spalony przerywacz kierunkowskazów i nie działający wskaźnik poziomu paliwa. Reszta śmiga rewelacyjnie.

no właśnie też mi się tak wydaje ponieważ gdy zobaczyłem licznik... hmm 140km/h max na liczniku... coś dziwnego bo motorowery mają zwykle 80km/h ale zszedłęm niżej do silnika... cylinder 50cc i wszystko wygląda w porządku, z tym że brzmi bardzo ładnie jak na 50cc