Kilka pytań od nowicjusza

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
  • #5709
    Sousek
    Użytkownik
    • 17
    • 145Postów:

    Witam, mam zamiar na dniach zakupić skuter. Miałby być to mój pierwszy skuter w “karierze” i typuje, że mogłaby być to Inca Sport która jest w miare tania. Jeżeli polecalibyście coś innego to max do 2000 zł i co z okolic 3Miasta. Kolejna sprawa – czy w jak zdejme blokade to trace gwarancje? (nowicjuszem jestem :oops:) i kolejna pytanie także ws. blokady to czy nadal sa jakieś mega problemy z jej zdjęciem czy już jest w porządku. W razie coś 162 cm wzrostu 60 kg żywej wagi i 15 lat.

    #5711
    Patrykk
    Użytkownik
    • 12
    • 2 026Postów:

    Jezeli nie dasz rady nic dozbierac ( ok . tysiaka ) i kupić jakieś dobrej używki, to kup tą incę.
    Co do blokad – nie ma żadnego problemu , aby je zdjac.
    Trzeba poosiadac jedynie troszke wiedzy mechanicznej .

    #5727
    Sousek
    Użytkownik
    • 17
    • 145Postów:

    No ale akurat w moim przypadku raty są potrzebne bo nie mam wolnych 2,7 koła w gotówce :mrgreen:

    PS. A, coś takiego się opłaca? http://allegro.pl/item1072514696_kymco_agility_50.html

    #5729
    qazwsxedc
    Użytkownik
    • 4
    • 3 026Postów:

    Jest to klon z rodziny Vaporów, czyli zero rewelacji, poporstu jeździ, no chyba że się psuje, to nie jeździ.
    Kasa mała to i od sprzętu wiele wymagać nie będziesz mógł.
    Po za tym, to dość małe wozidełko, widze że jakiś specjalnie rosły to nie jesteś, ale masz 15 lat, więc za rok możesz mieć już 10 centów wzrostu więcej i wtedy jest taka opcja, że ten skuter będzie Ci trochę mały.

    #5730
    Sousek
    Użytkownik
    • 17
    • 145Postów:

    http://allegro.pl/item1072514696_kymco_agility_50.html

    ten jest genialny alea za daleko chociaż w sumie… jeszcze za 2,5 tys. jest Skuter Kymco agility pisze, że wszystko cacy.

    Ps. zapomniałbym ostatnio mojemu koledze właśnie w ince sprint nie stykał kabel z kierunkowskazem bo na wyboju podskoczył…

    #5736
    qazwsxedc
    Użytkownik
    • 4
    • 3 026Postów:

    Agilka całkiem ciekawa i myśle, że tą cene można by jeszcze lekko zbić.
    Czasami warto jechać dalej po sprzęt, bo różnice w cenach bywają powalające.

    #5744
    Sousek
    Użytkownik
    • 17
    • 145Postów:

    Sprawdziłem raty na ince wychodzi jak na 36 miechów 1000 zł drożej. tutaj druga agilka i to bliziutko http://allegro.pl/item1073955675_skuter_kymco_agility_50ccm.html

    #5749
    Sousek
    Użytkownik
    • 17
    • 145Postów:

    Mam pytanie może ktoś z was jest z okolic Warszawy mógłby wziąść ten skuter za 1600 zrobilibyśmy aukcje na Allegro i gdyby ktoś mógł go wysłać do mnie za pobraniem było by zajebi….

    #5752
    qazwsxedc
    Użytkownik
    • 4
    • 3 026Postów:

    Stary, nie ogarniam Twojego pomysłu. Napisz wszystko jeszcze raz na spokojnie;)
    jaka aukcja? Jakie 1600zł?

    #5765
    Sousek
    Użytkownik
    • 17
    • 145Postów:

    No chodzi mi o to, że gdyby ktoś był z Warszawy mógłby kupić ten skuter najpierw byśmy zrobili aukcje na allegro a potem gdyby ten ktoś mógł mi wysłać ten skuter który kupi za pobraniem http://allegro.pl/item1072514696_kymco_agility_50.html . Jeszcze znalazlem fajna agilke 2 koła narazie stoi i jeszcze tydzien auckji

    #5770
    grocik
    Użytkownik
    • 5
    • 310Postów:

    Trochę głupi ten pomysł.
    Ja ci nie pomogę, nie moje rejony 😆

    #5771
    Patrykk
    Użytkownik
    • 12
    • 2 026Postów:

    Stary, nikt nie kupi Ci skutera za wlasne pieniadze, a potem będzie Ci go wysylal za pobraniem :roll:.
    A jak Ty nie odbierzesz przesylki , to co ten ktos potem zrobi ?.
    Mysle, ze jedyne wyjscie ( o ile ktos na to pojdzie ) to wysylka pieniedzy na konto, nawet poprzez allegro .

    #5788
    Sousek
    Użytkownik
    • 17
    • 145Postów:

    co sądzicie o zippie quantumie z 2006 roku 9500 tys przebiegu za okolo 1300 zl?

    #5789
    Gorzki
    Użytkownik
    • 16
    • 84Postów:

    Oj ciczyków używanych sie nie kupuje.

    #5791
    Majker
    Użytkownik
    • 1
    • 1 060Postów:

    Gorzki wrote:

    Oj ciczyków używanych sie nie kupuje.

    Wcale się nie kupuje… 😆

    #5795
    qazwsxedc
    Użytkownik
    • 4
    • 3 026Postów:

    Majker ma racje;D

    #5805
    Sousek
    Użytkownik
    • 17
    • 145Postów:

    w takim razie prawdopodobnie chyba lepszy od inci jest kingway coliber ktorego moge zakupic juz w srodę

    #5808
    qazwsxedc
    Użytkownik
    • 4
    • 3 026Postów:

    w sumie to obojętne- to i to jest raczej takie same.

    #5813
    Sousek
    Użytkownik
    • 17
    • 145Postów:

    to nie lepiej tego quantumka kupic? bo na ta agilke 4200 na nowa wolnego nie mam 🙁 co jeszcze byscie mogli sensownego polecic?

    #5815
    qazwsxedc
    Użytkownik
    • 4
    • 3 026Postów:

    agilka to jest coś najtańszego co można polecić.

    #5826
    Sousek
    Użytkownik
    • 17
    • 145Postów:

    rozumiem, że to nie jest chinol?

    #5827
    Sousek
    Użytkownik
    • 17
    • 145Postów:

    jeszcze mam prośbe jak możesz to oceń te agilki

    http://moto.allegro.pl/item1084235262_kymco_agility_tanio.html

    http://moto.allegro.pl/item1085459976_sprzedam_kymco_agility_4t_rocznik_2005_srebrny.html

    w przeciwnym razie jak już brać to co lepiej używany zipp – inca sprint – kingway coliber

    #5831
    arcio1
    Użytkownik
    • 4
    • 1 161Postów:

    Colibra nie kupuj. Jak się spotkałem z lukasz.8 to mi opowiadał jak jemu kumplowi odpadały plastiki na dziurach, właśnie z Colibra ;D

    Myślę, że najlepszy z tych wszystkich to będzie Agility. Ewentualnie ta Inca.

    #5838
    grocik
    Użytkownik
    • 5
    • 310Postów:

    Bierz Agility, to najlepszy wybór!
    Wg. mnie inca lepsza od colibra

    #5840
    MarianMj
    Użytkownik
    • 0
    • 60Postów:

    Te Agilitki nie ciekawe,pierwsza dobita i jeszcze większy cylinder na pewno nikt ją rekreacyjnie nie jeździł.
    A druga też specjalnie zadbana nie jest…ale bez oględzin ciężko powiedzieć,może by jeszcze na niej pojeździł.

    Ale i tak ogólnie Agility można polecić,chociaż jak byś nie znalazł to rozglądnij się może za “keewejem” huricanem na pewno bedzię lepszy od kingwejów,zippów i całej reszty.

    #5841
    Gorzki
    Użytkownik
    • 16
    • 84Postów:

    Majker wrote:

    Gorzki wrote:
    Oj ciczyków używanych sie nie kupuje.

    Wcale się nie kupuje… 😆

    To Ironia?, Sarkazm?

    To czerwone ładne przebieg nawet w miare tylko widać, że się przeciskano nim przez korki koło krawężnika xD.

    #5844
    qazwsxedc
    Użytkownik
    • 4
    • 3 026Postów:

    To prawda.

    #5853
    Sousek
    Użytkownik
    • 17
    • 145Postów:

    Dobra decyzja zapadła pieniędzy nie mam więc albo Inca która ma masakryczne raty będę płacił 1000 zł więcej albo Kingway Colbier za którego normalnie się wykosztuje. Nic więcej nie ma do wyboru sensownego narazie jutro pojade jeszcze do dwoch sklepow i sie dokladnie dowiem.

    #5855
    qazwsxedc
    Użytkownik
    • 4
    • 3 026Postów:

    a nie możesz sobie wziąść kredytu w banku, bo ten to raczej lichwa gdzie trzeba 1000zł napłacać?

    #5868
    Sousek
    Użytkownik
    • 17
    • 145Postów:

    Czyli co lepsza Inca i gotówka ją opłacać? – bo to za ince tyle trzeba dać jeszcze pytanie z czego łatwiej blokady zdjąć.

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button