Keeway TX 50 - nie pali się deska rozdzielcza.

Kupiłem nowy moduł(odblokowany) do mojego Keeway'a TX 50. Nie jest to oryginalna część, a zamiennik który według sprzedawca powinien pasować.
Podłączyłem prowizorycznie ten moduł - bez zdejmowania baku. Tylko kabelki przełożyłem z starego do nowego. Odpaliłem pochodził ledwo sekundę i zgasł motocykl. Chciałem sprawdzić czy będzie śmigał na nowym zapłonie bez problemu. Podłączyłem stary moduł no i kontroli deski rozdzielczej w ogóle się nie palą : P Motocykl da się odpalić z kopniaka, światła mijania, pozycyjne się palą, ale niestety kontrolki na desce kaput... czyżby bezpieczniki się przepaliły?... Na nowym zapłonie nie udało mi się go zapalić...(próbuje się bujnąć, chcę ale nie może) pomimo, że te kostki wyglądają identycznie - te same wejścia no i sprzedawca mnie zapewniał, że powinno grać. Chyba będę musiał oddać go i zamienić na oryginalny

Dodam jeszcze, że jak założyłem stary zapłon i odpaliłem go z kopniaka. To podczas dodawania gazu momentami kontrolki odżyły, ale tylko na chwilkę.

wymień bezpieczniki i po sprawie.

Na pewno one padły? A co z tym modułem? Nie nadaje się w takiej sytuacji?

Temat zamykam - wymieniłem bezpieczniki i śmiga;)