keeway RKV i RKS

Witam ! Na rynku pojawiły się ogłoszenia z nowymi modelami firmy Keeway: RKS i RKV 125. Tego drugiego nie ma co prawda na oficjalnej stronie keeway'a ale są pojednycze salony w Polsce gdzie można kupić właśnie RKV 125. Model ciekawy - sam jestem zainteresowany zakupem ale nie wiem jakie opinie są o tym modelu. Cena 7999 złotych a ciekawostką są m.in.odwrócone widelce. Silnik chyba podobny jak w RKS...Czy macie jakieś doświadczenia z tymi modelami chińsko-włoskiego producenta. Chwalą się że oba modele powstały we współpracy z włoskim Benelii.
Sam planuję zakup 125-tki na wiosnę ale waham się pomiędzy właśnie Keewayami RKV i8000 PLN RKS 6500 PLNoraz Junakiem 123 za ok 4900PLN.. A może Kymco CK1 125 za 8990 PLN?
Dodam tylko że jestem motocykowym żółtodziobem i będzie to mój pierwszy motocykl. Może macie jakieś przemyślenia i porady ?

Jeśli chcesz coś lepszego to junaka 123 odradzam, kymco wydaje się na takiego miejskiego ścigacza, *
RKV i RKS różnią się chyba tylko stylistyką i wydechem czyli któryś z nich będzie miał lepsze brzmienie;)